Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of South Florida St. Petersburg - College of Arts & Sciences

University of South Florida St. Petersburg - College of Arts & Sciences

University of South Florida St. Petersburg - College of Arts & Sciences

Tanıtım

Fen Koleji akademik programların geniş bir yelpazede sunan, USF St Petersburg'un en büyük üniversitesidir. Üniversite öğrenci merkezli bir atmosferde mükemmellik programları sunan bir mirasa sahiptir. Dünya standartlarında araştırma ve yaratıcı faaliyetler bizim teklifleri keşfetmek için biraz zaman ayırın ABD'de en güzel büyükşehir kampüslerinden biri yürütülmektedir "dünya sizin derecesini tanıyacak ve profesörler adınızı bilecek."

Fen-Misyon Koleji

Mezunlarımızın de kendi disiplinleri içinde eğitimli ve dolayısıyla meslek okulu mezunu için hazırlanacak bir araştırma yoğun liberal sanat kolej, ilke ve faaliyetlerini somutlaştırmak için. Öğrencilerimiz onları meşgul ve üretken vatandaşlar yapacak kritik becerileri, geniş bakış ve toplumsal duyarlılık olacaktır. Kısacası, bizim öğrenciler vatandaş bilim adamları olarak kabul edilecektir.

Birim Hedefleri / Stratejiler

1.. Bizim akademik alanlarda devam eden diyaloglar önemli ve anlamlı katkılarda; 2. araştırma yapmak için lisans ve lisansüstü öğrencilerine bekliyoruz - uygun olduğunda, fakülte ile işbirliği içinde; 3.. Yetenekli ve çeşitli fakülte ve öğrenci alımı küçük sınıflar sürdürmek ve biz bu öğrencilere mentorluk ile güçlü bir liberal sanat kültürü yetiştirmek; 4. Mümkün olduğunda disiplinlerde çalışma, ücretsiz tartışmaları teşvik öğrencilerimizin yazma, eleştirel düşünme, talebi teşvik ve; 5. Başlatın ve lisans programları genişletmek ve Güney Florida sistemi Üniversitesi bünyesinde diğer lisansüstü programlara resmi akademik bağlarını geliştirmek; 6. sınıflara USFSP öğrenme deneyimleri mozaik, sivil katılım, hizmet öğrenme ve deneyimsel öğrenme parçası olarak, uygun olduğunda, tanıtmak.

Dean Biafora en hoş geldiniz

Hoşgeldiniz ve Güney Florida St. Petersburg Üniversitesi (USFSP) bizim lisansüstü teklifleri gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Dinamik bir araştırma-aktif bir kurum olarak, Arts & Sciences USFSP Koleji kültürel canlı, kentsel, sahil toplumda dünya çapında akademisyenler ve kişiselleştirilmiş gerçek dünya deneyimi sunuyor. Bizim öğrenci beden çeşitlidir; bölge, eyalet ve milletin demografi yansıtmaktadır.

Bizim seçkin öğretim, araştırma ve burs kendi mükemmellik için ulusal ve dünya çapında, yerel tanınır. Bizim esnek programlar ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış Dijital Gazetecilik ve Medya Çalışmaları tamamen on-line derecesine öğrenciler-den eller araştırma Psikoloji lisans programı duruldu.

Daha fazla bilgi edinmek için ilgi programın Lisans Programı Direktörü ulaşmak için teşvik ediyoruz.

USFSP Bizim hikaye yazılmaya devam eder ve biz geleceğimizin bir parçası olmaya davet için heyecanlıyız. Güney Florida St. Petersburg Üniversitesi'nde lisansüstü eğitim ve araştırma keşif bize katılın.

Konumlar

  • Saint Petersburg

    USF St. Petersburg 140 7th Avenue South, 33701, Saint Petersburg

    sorular