Keystone logo
University of SS. Cyril and Methodius in Trnava

University of SS. Cyril and Methodius in Trnava

University of SS. Cyril and Methodius in Trnava

Tanıtım

Hakkımızda

Üniversite şu programlarda çalışma fırsatı sunmaktadır: Alman Dili, Rus Dili, Dil ve Edebiyat, Öğretmen Yetiştirme Programı, Tarih, İngiliz Dili, Etnoloji, Psikoloji, Biyoloji, Çevrenin Korunması, Biyoteknoloji, Uygulamalı Bilişim Kimya, Felsefe, Radyoloji, Kitle İletişim İletişimi, Pazarlama İletişimi, Kamu Politikaları, Kamu Hizmetlerinin Yönetimi, Siyaset Bilimi, Kamu Yönetimi, Avrupa Çalışmaları ve diğerleri.

123175_20191021qz84XIZIOFGv2XBz_caoMy_large.jpg

Ne önereceğiz?

  • 130'un üzerinde akredite tam zamanlı ve yarı zamanlı çalışma programı bulunmaktadır.
  • SS Üniversitesi’nde Cyril ve Methodius - Edebiyat Fakültesi himayesinde - yabancı dilde yabancı dilde yoğun bir kursa gitme şansı var.
  • Çekici çalışma programlarını İngilizce olarak ya da Slovakya'da benzersiz olan çalışma kurslarını inceleme imkanı
  • Çok çeşitli kültürel ve spor aktiviteleri: Trnafčan şarkı söyleme ve dans topluluğu, UniTTy üniversite korosu, ‑ a (r), amatör gönüllü tiyatro HIT UCM Trnava ve diğer birçok olanak.
  • Çok sayıda etkinlik, konser, tiyatro performansının yanı sıra futbol maçlarının yapıldığı ve boş vakit geçirmek için birçok fırsat sunan, öğrencilerle dolu güzel bir şehir olan Trnava'nın çekici çevresi.
  • Ve özellikle - Trnava'dan her yere yakın - Bratislava, Moravia ve Bohemya'ya, Avusturya'ya, Macaristan'a ve Avrupa Birliği ve ötesindeki Erasmus hareketliliğine kadar.
128604_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

UCM, ICM ERASMUS'ta son derece başarılı

2019’daki ortak ülkeler (AB üyesi olmayan ülkeler) için hareketlilik programı başvurularının değerlendirilmesinin sonuçlarına göre, Uluslararası Kredi Hareketliliği (ICM), üniversitemiz Slovakya’daki bu projedeki en başarılı üniversitelerin üçünün bir parçası .

Cezayir, Hong Kong, Kazakistan, Kosova, Malezya, Meksika, Rusya Federasyonu, Tanzanya, İran, Irak, Endonezya gibi ülkeler artık proje ortağımız.

Erasmus ICM programı, öğrencilerin ve öğretmenlerin, standart Erasmus programına katılmayan bir dizi ülke olan Erasmus ortak ülkelerindeki üniversitelerle işbirliği yapmalarını ve değiş tokuş yapmalarını sağlar.

Genel olarak, Avrupa yüksek öğretim kurumları, uluslararası bireysel hareketlilik, ortak çalışma programları ve kapasite geliştirme projeleri ve dünyanın gelişmekte olan bölgelerinde personelin profesyonel gelişimi gibi ortak projeler yoluyla Avrupa Birliği dışındaki ortak kurumlarla çalışabilir.

Program ülkelerinde ve ortak ülkelerdeki yükseköğretim kurumlarının yanı sıra yüksek lisans ve doktora öğrencileri de programa katılabilir.

Konumlar

  • Trnava

    The University of Ss. Cyril and Methodius Námestie J. Herdu 2 Trnava, 917 01, Slovak Republic, , Trnava

sorular