Keystone logo
University of Texas at Tyler College of Arts and Sciences

University of Texas at Tyler College of Arts and Sciences

University of Texas at Tyler College of Arts and Sciences

Tanıtım

Tyler'daki Texas Üniversitesi Sanat ve Bilim Fakültesi, keşif ruhuyla öğrenmeyi hayata bağlayan çeşitli akademik programlar sunmaktadır. Fakülte ve personel, beşeri bilimler, fen bilimleri, sanat ve sosyal bilimlerde birinci sınıf eğitim ve burs sağlayan bu keşif ruhuna bağlıdır.

Geleneksel beşeri bilimler ve bilimlerden sosyal bilimlere kadar on altı lisans branşı sunulmaktadır. Ayrıca, hukuk öncesi, teoloji öncesi, tıp öncesi ve diş öncesi izler dahil olmak üzere birkaç profesyonel öncesi program arasından seçim yapabilirsiniz. Kolej 10 yüksek lisans derecesi sunar.

UT Tyler'da, sanat ve bilimlerde sınıf öğrenimi, müfredat dışı ve ortak etkinlikler ve seyahat eğitimi programları ile geliştirilir. Öğrencilerin bireysel projeler üzerinde öğretim üyeleriyle birlikte çalışarak kişisel ilgi alanlarını keşfetmeleri için birçok fırsat vardır.

Olağanüstü programlarımızı ve etkinliklerimizi keşfedin ve keşfetme ruhunun öğrenmeyi hayata bağladığı UT Tyler Sanat ve Bilim Koleji'nin bir parçası olmayı seçin.

Konumlar

  • Tyler

    University Boulevard,3900, 75799, Tyler

    sorular