Keystone logo
University of the Commonwealth Caribbean - UCC Global Campus

University of the Commonwealth Caribbean - UCC Global Campus

University of the Commonwealth Caribbean - UCC Global Campus

Tanıtım

University of the Commonwealth Caribbean Global'da çevrimiçi öğrenme, geleneksel bir sınıf ortamını kopyalamaya çalışmaz. Günümüz öğrencilerinin, eğitimi hayatlarındaki diğer her şeyle, işe yarayan bir hızda dengelemek için esnekliğe ihtiyaçları olduğunun farkındayız. Herkes için farklı bir yol olduğunu biliyoruz, bu nedenle kurslarımız sizi hedeflerinize ulaşma yolunda ilerletmek üzere tasarlanmıştır. UCC Global'in çevrimiçi programları, sizinle kariyeriniz arasındaki engelleri kaldırmanıza yardımcı olabilir. Ve çevrimiçi sınıfa 7/24 erişim sayesinde, sizin için uygun olduğunda kursunuzu tamamlayabilirsiniz.

Kurumun genel merkezi Kingston Jamaica'dadır. 1992'de kurulan Yönetim Bilimleri Enstitüsü (IMS) ile 1976'da kurulan Yönetim ve Üretim Enstitüsü'nün (IMP) 2002'de birleşmesi sonucu 2004'te kuruldu. Yeni genişleyen kurum en hızlı büyüyen kurumlardan biri olmaya devam ediyor. Ülkedeki ve Karayipler bölgesindeki kurumlar.

Kurum şu anda Jamaika'da profesyonel sertifika, diploma, önlisans, lisans, yüksek lisans ve doktora programları ile özelleştirilmiş kurumsal eğitim programları sunmaktadır. Disiplinler arasında İnsan Kaynakları Yönetimi, Bilgi Teknolojisi, Pazarlama, Otelcilik Yönetimi, İşletme, Finans ve İşletme Yönetimi yer alır.

UCC Global ayrıca şu anda Florida International University (FIU), Commonwealth of Learning (COL), University of London (UOL), University of Sunderland (UoS), Coursera Inc, Udemy Inc ve EdX Inc gibi çeşitli uluslararası kuruluşlarla da ortaktır. bir dizi özel/profesyonel uluslararası sertifika, lisans, yüksek lisans ve doktora derecesi programları sağlamak.

Son olarak, Üniversite'nin adada Kingston, Montego Bay, Ocho Rios, Mandeville ve May Pen'deki yerler dahil olmak üzere altı (6) kampüsü vardır; ve çevrimiçi öğrenim dahil yıllık ortalama 7.000 öğrenciyi kapsayan bir kayıt. Öğrenci nüfusu ağırlıklı olarak çalışan yetişkinlerden oluşur ve Jamaika ve Karayipler'deki önde gelen özel sektör şirketlerinin ve kamu sektörü kurumlarının birçoğunda denetim, yönetim ve diğer liderlik pozisyonlarındaki mezunları içerir.

Görevimiz

Commonwealth Karayip Üniversitesi, yüksek standartların, gerçeğin, saygının ve kişinin haysiyetinin benimsendiği bir ortamda ortaklıklar, esnek dağıtım modları ve finansmana erişim yoluyla geniş tabanlı eğitim fırsatları sağlamayı amaçlamaktadır.

Vizyonumuz

Commonwealth Caribbean Üniversitesi, öğrencileri özenli ve entelektüel olarak teşvik edici bir akademik ortamda olağanüstü iş ve toplum liderleri, yenilikçiler ve akademisyenler olmaya hazırlamaya kararlıdır. Tüm topluluk üyelerine değer verilir, saygı gösterilir ve mükemmelliği, bütünlüğü ve sosyal sorumluluğu benimsemeleri istenir.

Akreditasyon

Karayipler Topluluğu Üniversitesi, yüksek öğrenim için ulusal akreditasyon ve dış kalite güvence kuruluşu olan Jamaika Üniversite Konseyi (UCJ) tarafından bir Üniversite Koleji olarak kayıtlıdır ve tanınır. Kayıt ve tanınma, UCC'nin akademik, mesleki, teknik ve profesyonel programlar sunmak ve sertifikalardan lisansüstü seviyeye kadar çeşitli ödüller vermek için akredite olduğu anlamına gelir. Üniversite, öncelikle araştırma, profesyonel ve toplum hizmeti ile desteklenen öğretim ve bilgi aktarımına odaklanır.

Jamaika Üniversite Konseyi'ne kayıt olmak, kurumumuzu, öğrencilerimizi ve UCC adına verilen ödüllerin uluslararası en iyi uygulamaları karşıladığını ve öğrencilerin uygun fırsatlara sahip olmasını sağlayacak diğer paydaşlarımızı temin edecek titiz ve sürekli bir iç kalite güvence sistemi ve çerçevesi hakkında konuşur. ortam bu standartları karşılamak için. Kurum, UCC içindeki politikaların, prosedürlerin, sistemlerin, yapıların ve altyapının, çevrimiçi ve karma sunum biçimleri de dahil olmak üzere, kursların ve programların verilmesini yeterince desteklediğini her zaman dikkate alacaktır.

UCC, UCJ'den kurumsal akreditasyon almıştır.

Buna karşılık, UCC, Birleşik Krallık Kalite Güvence Ajansı tarafından Ortak Hukuk Yüksek Öğrenim Sertifikası, Hukuk Lisansı (LLB) sunmak için akredite olan Londra Üniversitesi'ne kayıtlı ve tanınan tek kurumdur. ve Jamaika'daki Master of Laws (LLM) derece programları. UCC ayrıca, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Southern Association of Colleges and Schools (SACS) ve AACSB International - the Association to Advance Collegiate Schools of Business tarafından akredite olan Florida International University ile ortaklaşa çeşitli yüksek lisans programları sunmaktadır. .

Karayipler Topluluğu Üniversitesi, Uluslararası Okullar, Kolejler ve Üniversiteler için Akreditasyon Servisi (ASIC) tarafından akredite edilmiştir.

Üniversite, övgüye değer operasyon alanları için ASIC ile Premier statüsü kazanmıştır. ASIC akreditasyonu, öğrencilerin ve ebeveynlerin daha bilinçli bir seçim yapmalarına yardımcı olur ve ayrıca bir okul, kolej, üniversite, eğitim sağlayıcısı veya uzaktan eğitim sağlayıcısına, yüksek kaliteli bir kurum olduklarını uluslararası öğrenci topluluğuna göstermesine yardımcı olur. ASIC, Birleşik Krallık'ta UKVI tarafından tanınmaktadır, ABD'deki CHEA International Quality Group (CIQG) üyesidir ve Uluslararası Rehberinde listelenmiştir, BQF (British Quality Foundation) üyesidir, ENQA'nın (European Network for Kalite Güvencesi) ve EDEN'in (Avrupa Uzaktan ve E-Öğrenme Ağı) kurumsal üyeleridir.

Genel olarak, kayıt, tanınma ve özellikle akreditasyon, öğrencilere ve diğer paydaşlara Üniversitenin iyi bir seçim olduğu ve kayıtlı öğrencilere profesyonel öğretim, olumlu bir öğrenme deneyimi sağlanacağı ve değerli nitelikler kazanma fırsatına sahip olacağı konusunda güvence verir.

UCC ayrıca Jamaika'da Fortinet İnternet Güvenliği Eğitimi'nin tek sağlayıcısı olarak belirlenmiştir.

Yerel ve Uluslararası Üyelik

1996'da UCC'nin bir yan kuruluşu olan IMS, Jamaika'daki başarısının ayrılmaz bir parçası olan bazı benzersiz yerel ve uluslararası ittifaklar kurmaya başladı. Aşağıdaki liste, Commonwealth Karayipler Üniversitesi'nin üyeliği bulunan mevcut tüm kurum ve kuruluşları detaylandırmaktadır.

Vücut Açıklama
Amerikan Eğitim Konseyi (ACE) Amerikan Eğitim Konseyi (ACE), Amerika Birleşik Devletleri'nin en etkili, saygı duyulan ve görünür yüksek öğrenim kurumudur. ACE, yaklaşık 1.800 kolej ve üniversite başkanını ve ilgili derneklerdeki yöneticiyi temsil eder ve her tür ABD akredite, derece veren kurumları temsil eden tek büyük yüksek öğrenim birliğidir.
Uluslararası Üniversite Başkanları Derneği (IAUP) Uluslararası Üniversite Rektörleri Birliği (IAUP), dünyanın dört bir yanındaki yüksek öğretim kurumlarından üniversite baş yöneticilerinin oluşturduğu bir dernektir. Üyelik, bölgesel olarak akredite kolej veya üniversitelerde başkan, rektör veya rektör yardımcısı olarak görev yapan kişilerle sınırlıdır.
İngiliz Milletler Topluluğu ve OAS Üniversiteler Konsorsiyumu Amerikan Devletleri Örgütü, dünyanın en eski bölgesel örgütüdür. Örgüt, temel amaçlarını etkili bir şekilde uygulamak için, ana sütunlarına dayanan dört kollu bir yaklaşım kullanır: demokrasi, insan hakları, güvenlik ve kalkınma.
Özel Üçüncül Kurumlar Jamaika Birliği (JAPTIs) 2012 yılında kurulan Jamaika Özel Üçüncül Kurumlar Birliği (JAPTIs), 30'dan fazla özel üçüncül eğitim kurumunun bir Jamaika konsorsiyumudur.
Karayip Tersiyer Kurumları Birliği (ACTI) ACTI'nin misyonu, yükseköğretimin, hizmetlerinin ve üye kurumlarının sürekli iyileştirilmesi ve geliştirilmesi için bölgesel ve uluslararası tüm paydaşları yüksek öğretimle meşgul etmektir; ve tüm bölgesel üçüncül kurumlara teknik destek sağlamak
Jamaika Özel Sektör Organizasyonu (PSOJ) PSOJ, 1976 yılında kurulmuştur. Rekabetçi ve üretken bir özel sektörü teşvik etmek için birlikte çalışan özel sektör dernekleri, şirketler ve bireylerden oluşan ulusal bir organizasyondur.
Jamaika Ticaret Odası (KİK) Odanın birincil (misyonu), işletmelerin etkin ve karlı bir şekilde çalışması için en uygun ortamı sağlamaktır. Daha geniş bir toplumun gelişimini artıracak projelere büyük önem verilmektedir.
Jamaika Amerikan Ticaret Odaları Jamaika Amerikan Ticaret Odaları, 65 ülkede ofisleri bulunan, dünyanın en büyük federasyon ticari kuruluşu olan Washington DC'deki Amerika Birleşik Devletleri Ticaret Odası'na (COCUSA) bağlıdır. AMCHAM'lar, yatırımı ve ticareti kolaylaştırmak için ev sahibi ülkenin hükümeti ile yakın çalışır.
Quality International Study Abroad Network (QISAN) UCC, Quality International Study Abroad Network'ün (QISAN) kurumsal üyesidir. QISAN üyeleri, işe alım ve yüksek kaliteli ve ilgili çalışma programlarının sunulmasında profesyonel ve etik uygulamalar sergiler. QISAN üyeleri ayrıca öğrencilere karşı şefkatli ve destekleyici bir tutum sergilemeli ve katılım ve çalışma uygulamaları ile ilgili katı bir disiplin kurallarına sahip olmalıdır.

Konumlar

 • New Kingston

  17 Worthington Avenue, Kingston, , New Kingston

  • Mandeville

   Lot 3, Caledonia Mall, 3 1/2 Caledonia Road, Manchester, , Mandeville

   • May Pen

    3 Chapleton Road, , May Pen

    • Montego Bay

     16 East Street, St. James, , Montego Bay

     • Ocho Rios

      99 Main St, , Ocho Rios

      • Kingston

       16 Oxford Terrace, , Kingston

       sorular