Keystone logo
University of the East (Universidad del Este (UDE))

University of the East (Universidad del Este (UDE))

University of the East (Universidad del Este (UDE))

Tanıtım

Universidad del Este, yeni bir ulusal, bölgesel ve dünya bağlamında doğdu, tarihteki anın sorumlulukla seyahat etmesi ve bu bağlamı yorumlamak, katılmak ve katkıda bulunmak için kesin bir kararlılıkla seyahat etmesi gerektiğini varsayarak.

Üniversitemizde kalite, yerleştirildiği çevrenin gerekli anlayışına dayalı olarak, kurumsal kimliği, süreçlerin uygunluğu ve sürekli iç ve dış değerlendirmeyi koruyarak mükemmellik düzeyi için sürekli arayış içinde sürdürülür.

Bilimsel ve araştırma ortamı, eğitim hizmetleri ve sürekli eğitim için bir alan.

Üniversitemiz, öğretim kalitesine, araştırmada mükemmelliğe ve liyakat, yetenek ve eşitlik için desteğe kendini adamıştır.

Okuma, danışma ve çalışma için yüksek kaliteli bilgilendirici materyallere erişimin kolaylaştırılması ve teşvik edilmesi ve danışmanlığa odaklanan uzman öğretmenlerin sürekli oryantasyonu, rehberliği ve sürekli desteği.

Geniş ve çok disiplinli bir vizyona sahip, daha adil ve destekleyici bir dünyaya katkıda bulunma sorumluluğunu üstlenen, dürüst, yetenekli ve eleştirel vatandaşlar yetiştirmeyi amaçlıyoruz.

Verimli ve yoğun olmasını dilediğimiz bir bilgi ve ilişkiyi başlatabileceğiniz bu bilgi ve iletişim aracına hoş geldiniz.

Konumlar

 • La Plata

  Calle 2,684, , La Plata

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular