Keystone logo
University Of The Valley Of Guatemala

University Of The Valley Of Guatemala

University Of The Valley Of Guatemala

Tanıtım

Universidad Del Valle De Guatemala , Orta Amerika'daki en prestijli üniversitelerden biridir. Teknolojinin ön safındayız ve üst düzey araştırma ve öğretimi teşvik etmekteyiz. Biz özel bir üniversite değiliz. QS sıralamasına göre Orta Amerika ve Panama'da 1. ve Guatemala'daki Heroes kurumsal akreditasyonuna sahip tek üniversite.

50 yılı aşkın süredir, değişimin temsilcisi olmak isteyen yetenekli insanları arıyoruz ve karşılıyoruz. Bilim, teknoloji, inovasyon, girişimcilik ve eğitim alanlarında uzmanlaşmış eğitimle birleştirilmiş, geniş bir liberal sanat odaklı özgün bir model sunuyoruz. Hem program portföyümüz hem de araştırma ve sosyal yardım gündemimiz çevremizin, yeni nesil öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap verir ve toplumumuzun zorluklarına çözüm arayışını teşvik eder.

Üç kampüsümüzde UVG, sınırlı kaynaklara sahip yetenekli gençler için finansal yardım ve burslar yoluyla tüm öğrencilere yardımcı olmak için değerler ve kriterlerle akademik mükemmellik arayan bir kurum olarak nitelendirilmiştir.

Konumlar

  • Guatemala City

    Guatemala City, Guatemala

    sorular