Keystone logo
University of Utah

University of Utah

University of Utah

Tanıtım

Dünyanın en büyük zorluklarının üstesinden gelmek.

Bugün büyük küresel zorluklar, iklim değişikliği, doğal kaynak kullanımı, çevresel bozulma ve iyileştirme, enerji gelişimi ve sürdürülebilirlik ile karşı karşıyayız. Yerbilimciler ve mühendisler, jeolojisi, atmosferi ve su kütleleri dahil olmak üzere gezegenimizin kökeni, dönüşümü ve sorumlu kullanımını ve aralarındaki ilişkileri anlamak için çalıştıkları için bu karmaşık sorunların ele alınmasında ön saflarda yer almaktadır.

Bu eşsiz kolej, yirmi üç akredite lisans ve yüksek lisans derecesine sahip, dünya bilimleri, jeoloji, jeofizik, jeoloji mühendisliği, madencilik mühendisliği, metalurji mühendisliği, yirmi üç akredite lisans ve yüksek lisans derecesi ile çok çeşitli heyecan verici araştırma ve eğitim deneyimleri sunan yer bilimleri ve mühendislik alanları arasındaki bağlantıyı kapatmaktadır. malzeme bilimi ve mühendisliği, toprak kaynakları yönetimi ve atmosfer bilimleri.

Üniversitemiz Hakkında

Maden ve yer zengini bir coğrafi alandaki Maden ve Yer Bilimleri Fakültesi'nin konumu, kampüs sınırlarının çok ötesine uzanan bir çalışma ve araştırma ortamı sağlar. Utah'ın maden kaynakları nedeniyle, kolej, ulusun madenciliği ve enerji geleceği için giderek daha hayati bir bölge geliştirmede çok önemlidir.

Üniversite, altı ana dal ve dört lisans diploması ve yüksek lisans derecesi sunan dört akademik bölümden oluşur. Bütün fakülteler doktoralara sahiptir, en az üçte biri önemli endüstriyel deneyime sahiptir ve birçoğu endüstri ile olan ilişkilerini korumaktadır. Öğretim yanında, fakülte çok çeşitli araştırma faaliyetlerinde bulunur. Yüksek lisans öğrencileri ve bazı lisans öğrencileri de araştırmaya katılırlar.

Maden ve Yer Bilimleri Fakültesi, Frederick A. Sutton Binası, William C. Browning Binası, Cevher Hazırlama Laboratuvarı (Yapı 58), Hedco Binası (Yapı 57), Öğütme Laboratuvarı ve Maden Sistemleri Araştırma Laboratuvarı (Yapı 59) 'yu işgal eder. ve Intermountain Network Bilimsel Hesaplama Merkezi.

124435_124254_SouthAfrica20171.png

Görev beyanı

 • Profesyonel yer bilimcileri, jeoloji mühendisleri ve yer bilimleri eğitimcileri, meteorologlar ve atmosfer bilimcileri, fiziksel ve ekstraktif metalurji uzmanları, maden ayırma uzmanları ve maden mühendisleri yetiştirmek ve hazırlamak.
 • Jeoloji, jeofizik, jeoloji mühendisliği, meteoroloji, fiziksel ve ekstraktif metalurji, maden ayrımı ve madencilik mühendisliği alanlarında bilimsel araştırma faaliyetlerinde bulunmak.
 • Yeni edindiği bilgileri, yukarıdaki tüm alanlarda öğretim üyeleri ve öğrenciler tarafından özgün araştırmaların zamanında yayınlanması yoluyla yaymak.
 • Üniversite topluluğunu ve halkı, Dünya'nın bileşimi ve yapısı, onu şekillendiren süreçler, tarihi ve geleceği hakkında eğitmek.
 • Doğal kaynaklar, doğal kaynak çıkarımı yöntemleri, endüstriyel faaliyetlerde güvenlik, metal çıkarımı ve modifikasyonu, jeolojik tehlikeler, çevre ve sürdürülebilir bir Dünya hakkında bilgi vererek profesyonel hizmet sunmak.

Değer Beyanı

Biz değer:

 • öğretimde mükemmellik, öğrenci katılımı ve vatandaşlık, ve
 • Politikayı bilgilendiren ve çevresel ve ekonomik güvenliğimizi geliştirmek için dünyayı ve kaynaklarını anlamamızı ilerleten etkili bilimsel araştırma.

Kolej, güvenlik, sürekli değerlendirme, çeşitlilik ve kapsayıcılık, işbirliği ve beraberlik konularında kampüs lideri olmayı hedeflemektedir.

Paydaş Taahhüdü

 • Kolej profesyonel dünya bilimcilerini, atmosfer bilimcilerini, jeologları, jeoloji mühendislerini, maden mühendislerini, metalurji mühendislerini, mineral ayırma uzmanlarını, fiziksel ve çekici metalürji uzmanlarını ve yer bilimleri eğitimcilerini eğitmekte ve hazırlamaktadır. Jeoloji, jeofizik, jeoloji mühendisliği, hidroloji, atmosfer bilimleri, okyanus işlemleri, fiziksel ve ekstraktif metalurji, maden ayrımı, madencilik mühendisliği, jeo-kaynak yönetimi ve güvenlik konularında bilimsel araştırmalar yürütüyoruz.
 • Yeni edinilen bilgileri, orijinal araştırmaların öğretim üyeleri ve öğrenciler tarafından yukarıda belirtilen tüm alanlarda zamanında yayınlanması yoluyla yayıyoruz. Üniversite topluluğunu ve halkı, Dünya'nın bileşimi ve yapısı, onu şekillendiren süreçler, tarihi ve geleceği hakkında eğitmek istiyoruz.
 • Doğal kaynaklar, doğal kaynak çıkarımı yöntemleri, endüstriyel faaliyetlerde güvenlik, metal çıkarımı ve modifikasyonu, jeolojik tehlikeler ve çevre süreçleri hakkında bilgi vererek profesyonel hizmet veriyoruz.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

 • Salt Lake City

  COLLEGE OF MINES & EARTH SCIENCES FREDERICK ALBERT SUTTON BUILDING 115 S 1460 E, ROOM 205 SALT LAKE CITY, UT 84112-0102, , Salt Lake City

programlar

  sorular