Keystone logo
University of Washington Bothell

University of Washington Bothell

University of Washington Bothell

Tanıtım

Disiplinlerarası Sanat ve Bilim Okulu (IAS), Washington Üniversitesi'ndeki dinamik bir yenilik sitesidir. Misyonumuz, geleneksel olmayan ve geleneksel öğrencilerinkiler de dahil olmak üzere, değişen araştırma sorularına ve bölgesel ihtiyaçlara hızla yanıt verecek kadar esnek akademik çalışma programları geliştirmemizi gerektirmektedir. Organizasyon yapımız - disiplinler arası, bölümlere ayrılmış olmayan bir okul olarak - bu misyonu yerine getirmemizi sağlar.

Disiplinlerarası Sanat ve Bilimler Fakültesi öğretim üyeleri ve personelinin amacı, öğrencileri eğitmek ve geçmişten miras kalan disiplin ve bölüm sınırlarını aşan sorgulama modları aracılığıyla araştırma yürütmektir. Bu çaba, birden fazla disiplinin dünya hakkında nasıl bilgi yarattığına dair bir anlayış ve yeni keşif yolları geliştirme kapasitesi geliştirmemizi gerektirir. Sonuç, karmaşık problemlerin - tekil disiplinlerin değil - öğrenci ve fakülte araştırmasının yönlerini belirlediği bir öğrenme ortamıdır. Geleceğe yönelik bir ortamdır.

Sınıf içinde ve dışında uygulamalı ve deneyimsel öğrenme yoluyla, Disiplinlerarası Sanat ve Bilimler Fakültesi lisans ve yüksek lisans dereceleri, öğrencilere dünya hakkında yeni bilgiler oluşturma ve onda bir fark yaratma fırsatı sunar. Fakülteleri gibi, Disiplinlerarası Sanat ve Bilim Okulu öğrencileri, yalnızca başka yerlerde yapılan bilginin tüketicileri değil, ortaya çıkan sorunlara ve sorunlara yanıt veren bilgi yaratıcıları haline gelirler. Burs için angaje yaklaşımımız ve eğitim yeniliklerine olan bağlılığımız, Disiplinlerarası Sanat ve Bilim Okulu'nu tüm öğrencilerimiz, öğretim üyelerimiz ve personelimiz için heyecan verici ve dinamik bir ortam yapan şeydir.

Konumlar

  • Bothell

    Campus Way Northeast,18115, 98011, Bothell

    sorular