Keystone logo
University of Washington, Tacoma - Milgard School of Business

University of Washington, Tacoma - Milgard School of Business

University of Washington, Tacoma - Milgard School of Business

Tanıtım

Hakkımızda

UW Tacoma'daki Business School'un amacı, bu bölgedeki ve ötesindeki işgücüne hemen tercüme edecek ilgili, uygulanabilir ve zamanında bir eğitim sunmaktır. Burada çalışmaktan ve öğrenmekten gurur duyuyoruz ve sizi bize katılmaya davet ediyoruz. Bir UW Tacoma Business derecesinin geleceğinizde yaratabileceği farkı yaşayın.

Lisans müfredatı iletişim, nicel analiz, finansal beceriler, stratejik düşünme, toplumda etik ve iş, küresel farkındalık, takım çalışması, teknoloji ve profesyonellik; South Sound iş liderleri tarafından başarılı bir iş kariyeri için gerekli olan yeterlilikler. BABA muhasebe, finans, yönetim, pazarlama ve genel iş alanlarında yoğun çalışmalar sunmaktadır. Staj fırsatları, öğrencilerin sınıfta öğrenilen becerileri gerçek dünyadaki çalışma durumlarına uygularken değerli deneyim kazanmalarını sağlar.

MBA müfredatı mevcut ve gelecekteki yöneticilere giderek daha dinamik ve karmaşık bir 21. yüzyıl iş ortamında başarılı olmak için gerekli bilgileri sağlar. Program liderlik, teknolojik, analitik, kişilerarası ve iletişim becerilerini birleştirir. Öğrenciler bugün eğilimleri değerlendirmek öğrenmek ' s hızlı tempolu iş ortamı ve geliştirmek ve etkin bir değişiklik uygulamak. Yarı zamanlı akşam programı, yoğun yaşamları ve okul, iş ve kişisel yaşamı dengeleme ihtiyacı olan çalışan yetişkinler için tasarlanmıştır.

Milgard muhasebe yüksek lisans (Macc) programı, kamu, kurumsal, hükümet ve kar amacı gütmeyen sektör muhasebesinde pratik ve araştırmaya dayalı bir müfredat ile muhasebe kariyerlerini desteklemek için tasarlanmıştır. Programımız, EBM sınavına girmek için akademik yıl gereksinimini karşılamaktadır - Macc öğrencilerimizin çoğu bunu yapmaktadır! Hafta içi akşamları uygun bir şekilde sunulan kurslarımız, öğrencilerin dokuz ayda MBA derecelerini almaları için tasarlanmıştır.

Görevimiz

Milgard İşletme Fakültesi, sosyal sorumluluğu teşvik ederken ileri ve kişisel olarak erişilebilir eğitim, çeşitli bilimsel keşifler ve yenilikçi toplum katılımı yoluyla iş liderlerini yetiştirmektedir. Öğrencilere hayat boyu öğrenmeleri için ilham veriyoruz.

Vizyonumuz

Milgard İşletme Okulu, toplumlarımızı yenilikçi düşünce, merhametli liderlik ve örnek paydaş katılımı yoluyla dönüştürmektedir.

Stratejik hedefler

  • Öğrenciler için dönüşümsel bir öğrenme deneyimi vaat etmek için yüksek etkili uygulamalar (https://www.aacu.org/leap/hips) kullanın

  • Farklı entelektüel katkılarla bilgi yaratın ve yayınlayın

  • Topluluk ihtiyaçlarına ve pazar taleplerine cevap veren farklı programlar ve merkezler sunun

  • Öğrencileri anlamlı ve başarılı kariyer için donatın

  • İş toplumunu, birbirini ve okulu destekleyen elçiler olarak görev yapmak için mezunlar yetiştirin

  • Kariyer potansiyelini ve okula katkılarını optimize etmek için fakülte ve personele yatırım yapın

  • Güven, saygı, işbirliği ve yapıcı diyalog üzerine kurulu kapsayıcı bir kültürü destekleyin

Konumlar

  • Tacoma

    university of tacoma, , Tacoma

sorular