Keystone logo
University of Wisconsin-Milwaukee Graduate School

University of Wisconsin-Milwaukee Graduate School

University of Wisconsin-Milwaukee Graduate School

Tanıtım

UWM'de lisansüstü eğitim bir dereceden daha fazlasıdır. Bu bir deneyim. Profesyonel bir yüksek lisans derecesi ile ilgileniyor olun, kariyerinizi sertifika ile ilerletmek ya da araştırma yapmak ve doktora yapmak, eğitiminize sizin kadar bağlı olduğumuzdan emin olabilirsiniz. İşte biraz hakkımızda ...

Eyaletteki iki devlet araştırma üniversitesinden biri olan UWM, Güneydoğu Wisconsin'deki diğer üniversitelerden daha fazla 135'den fazla yüksek lisans, doktora, profesyonel ve lisansüstü sertifika programı sunmaktadır. Ayırt edici programlarımız arasında Amerika'daki ilk Tatlı Su Bilimleri Okulu, eyaletteki tek özel halk sağlığı okulu ve Wisconsin Üniversitesi Sistemindeki tek özel sanat okulu, diğer birçok üst düzey programdır.

Ulusal olarak tanınan profesörlerimiz, gelecek nesil liderleri geliştirme konusunda tutkulu olan kendi alanlarında liderdir. UWM'nin 170'den fazla merkezi, laboratuvarı ve enstitüsünde önemli ve yenilikçi araştırmaları ilerletmek için fakülte danışmanlarıyla birlikte çalışacaksınız.

Ülkenin dört bir yanından ve 80'den fazla ülkeden yaklaşık 4.700 yüksek lisans öğrencisi dahil olmak üzere yaklaşık 25.000 öğrenciden oluşan canlı bir topluluğuz. Kampüsümüz, UW Sistemindeki en çeşitlidir.

Konumlar

  • Milwaukee

    North Downer Avenue,3203, 53211, Milwaukee

    sorular