Keystone logo
University of Wollongong Faculty of Business

University of Wollongong Faculty of Business

University of Wollongong Faculty of Business

Tanıtım

Amacımız

Wollongong Üniversitesi, geniş bir disiplin yelpazesinde öğrenim ortamları için olağanüstü bir üne sahip, araştırma yoğun bir üniversitedir.

Öğrencilerimize olan bağlılığımız, global işyerinde yetenekleri, kalitesi ve başarısı için tanınan mezunlarımızda belirgindir.

118913_0E6A5290JPG.jpg

UOW uluslararası bir kampüs ve bölgesel öğrenme merkezleri ağıdır. Ortaklarımızla birlikte, topluluklarımızda güçlü ve bağlantılı bir varlık yaratırız.

Biz, istenmeyen hırsları olan genç ve hareketli bir üniversiteyiz. Karmaşık disiplinlerarası problemler üzerinde çalışmak için araştırma kapasitemize değer veriyoruz. Bizim araştırma ruhumuz, araştırma ve öğrenme ortamlarımızı ve dünya üniversitelerinin en üst% 1'inde bir yer edinme hedefimizi yönlendiriyor.

UOW Geçmişi

Savaş sonrası gelişme ve yenilik döneminde, o zamanlar New South Wales Teknoloji Üniversitesi, Wollongong'da yerel çelik endüstrisinin mühendislerini ve metalurjilerini eğitmek için bir bölüm oluşturdu. Bu kurum büyüdü ve gelişti ve 1975'te yasalar New South Wales parlamentosunda geçti ve Wollongong Üniversitesi'ni bağımsız bir kurum olarak kurdu.

UOW, 1951'de ilk sınıflardan bu yana geliştirdiği zengin tarihle gurur duyuyor. Üniversite kesinlikle uzun bir yol kat etti: Hala mühendisler ve metalurjistler yetiştiriyoruz, ama şimdi sanatçıları, girişimcileri, eğitimcileri ve yenilikçileri de eğitiyoruz.

118910_0E6A5287JPG.jpg

Araştırma

UOW'da, bir fark yaratan araştırmaya adadık. Gerçek dünyadaki etkiyi sağlamak için ortaklıkları ve işbirliklerini vurgularız. Gerçek bir işletme inkübatörü Pathway büyük fikirler vererek inovasyona olan bağlılığımızı gösteriyoruz. Araştırmamızı paylaşma ve topluluğumuzla iş ortaklığı yapma fırsatlarını memnuniyetle karşılıyoruz. UOW'un araştırma mükemmelliği ve inovasyon konusundaki itibarını geliştirmek için birbirimizi destekliyoruz.

Yerimiz, amacımız ve değerlerimiz

Üniversiteler geleceğimiz için hiç bu kadar önemli olmamıştı. Çok büyük ve karmaşık sosyal, çevresel ve ekonomik zorluklarla karşı karşıya olan bir dünyada, üniversitelerimiz Avustralya'nın ekonomik olarak rekabetçi ve sosyal olarak uyumlu olmasını sağlamada merkezi bir rol oynayacaktır. Yüksek öğretim sektörü, çağdaş politikaları ve modern bir toplumu şekillendirmede ön planda olacaktır.

Wollongong Üniversitesi'nde (UOW) kişiselleştirilmiş deneyimler ve üstün öğrenme ortamları sunmaya odaklanmaya devam edeceğiz. Araştırma-yoğun bir üniversite ve entelektüel olarak zorlu bir müfredat deneyimi olan yüksek lisans mezunu öğrencilerimizi geliştireceğiz.

Mükemmel araştırma ve dünya standartlarında sonuçlar üretmeye kararlıyız. Dünyanın üniversitelerinin en üst% 1'inde bir yer edinme hedefimiz, yenilenme ve yenilenme fırsatı yaratıyor.

118908_IMG_7990JPG.jpg

Önümüzdeki dönem başlıca fırsatlar sunuyor:

 • Mükemmel bir araştırma ortamı, güçlü bir yüksek lisans okulu ve araştırma odağı ve üretkenliği teşvik etmek için net teşvikler oluşturmak için sürücüye devam edin;
 • Müfredatımızın öğrenci talebine, mezun sonuçlarına ve yeni teknolojinin kullanımına bağlı dönüşümünü tamamlayın;
 • İnsanlara, harika şeyler elde etmek için dahili ve harici işbirliği yapmak için yatırım yapın;
 • Kampüslerimizi geliştirin ve tesislerimizi nüfus merkezlerindeki, talep odaklı sistemdeki ve yeni ortaya çıkan araştırma öncelikleri arasındaki değişimlere hizalayın;
 • Yurt dışı uluslararası programımızı ve portföyümüzü genişleterek küresel bir çok kampus üniversitesi olarak itibarımızı arttırın;
 • Daha fazla yenilik ve etki seviyesi yaratmak için ortaklarımızla birlikte çalışın ve yeni girişimlerin yaratılmasına katkıda bulunun;
 • Yaşam için bir ağ kurmak için mezunlarımızla iletişime geçin;
 • Uyum ve finansal sürdürülebilirliğe odaklanmış verimli ve verimli bir üniversite sürdürmek;
 • Bir üniversite üniversitesi ve bir üniversite şehri Wollongong'u yapmak için Aspire.

Profesör Paul Wellings CBE, Rektör Yardımcısı.

Konumlar

 • North Wollongong

  Northfields Avenue, 2522, North Wollongong

 • Sydney

  Sydney, Avustralya

  sorular