Keystone logo
The University of Waikato

The University of Waikato

The University of Waikato

Tanıtım

The University of Waikato - Te Whare Wānanga o Waikato

The University of Waikato , Yeni Zelanda'da eğitim. The University of Waikato Üniversitesi, büyük bir hevesle modern, yenilikçi bir üniversitedir.

Staj, işe yerleştirme ve vaka analizi projeleri yoluyla endüstri deneyimini kanıtlamaya odaklanarak esnek çalışma seçenekleri sunuyoruz.

Üniversitemiz, 86'dan fazla ülkeden 2500'den fazla uluslararası öğrencinin yer aldığı 12.500 öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Yeni Zelanda'nın önde gelen araştırma üniversitelerinden birisiyiz, sekiz fakülte ve çok çeşitli konular sunan okullardan biriyiz.

Ana kampüsümüz Yeni Zelanda'nın Kuzey Adası'ndaki Hamilton şehrinde bulunmaktadır. Kampüste, rahat ve dostça bir atmosfer ve en son teknolojiye sahip öğrenci merkezimiz, muhteşem spor tesisleri ve çok sayıda kafe ve yemek yeme yeri dahil bir dizi hizmet ve tesis bulacaksınız.

Tauranga'da, eğitim tekliflerimizi genişletiyoruz ve Tauranga'nın merkezi ticaret bölgesinde modern bir kampüs kurduk. Dersler 2019 yılının başlarında başladı. Tauranga, Yeni Zelanda'nın en güzel plajlarından bazılarına yakın, rahat bir kıyı yaşam tarzı sunuyor. Bölge, Yeni Zelanda'nın en büyük ihracat limanı ve bahçecilik ve kivi meyvesi kaynaklarıyla gelişen bir ekonomiye sahiptir.

Birçok uluslararası öğrenci, yurtdışında öğrenim gören bir veya iki dönem için Üniversitede eğitim görmeyi ve Waikato'da kazandıkları akademik kredileri kendi üniversitelerinde dereceye aktarmayı tercih etmektedir.

The University of Waikato , öğrenciler küresel olarak tanınan kaliteli bir eğitim alırken, aynı zamanda yenilikçi düşünce ve çarpıcı doğal çevre ile ünlü bir ülkede eşsiz ve tam bir üniversite deneyiminin tadını çıkarırlar.

35033_Hamilton_city.jpg

Māori kimliğini kucaklamak

The University of Waikato diğer üniversitelerden öne çıkıyor çünkü güçlü Māori kimliğini ve mirasını, ayırt edici özelliklerinin kilit özellikleri olarak kabul ediyor. Üniversite, Waikato halkının ve Kīngitanga'nın (Māori Kralı) vatanında bulunur ve Kuzey Adasının birçok iwi'sine (kabilelerine) ulaşır. Kampüste, akademik yıl boyunca Mori ve Mori olmayan öğrenciler için düzenlenen kaupapa Mori ile ilgili etkinlikler vardır. Tüm uluslararası öğrenciler, kampüste Te Kohinga Mārama marae'de (buluşma yeri) bir pōwiri (karşılama) ile karşılanır ve Māori kültürünün kampüse başladıkları andan itibaren etkisini hissedeceklerdir.

35031_computer_labs.jpg

Kaliteli eğitim

Kurumumuz, eğitim, araştırma ve öğrenci deneyimi alanlarında gururla dünya sahnesinde durmaktadır. Öğrenciler, bir Waikato Üniversitesi niteliklerinin onları dünyanın nereye gideceği konusunda kuracağından emin olabilirler.

 • 266 - QS Dünya Üniversitesi Sıralaması 2020, altı yılda 135 basamak geliştirildi
 • Kalite ve etki açısından 72. sırada - QS World University Ramkings 2020
 • Dünyanın ilk 300 sıralamasında yer alan sekiz konu alanı (Konu 2020'ye göre QS Dünya Üniversitesi Sıralaması).

60234_2.png

Neden Waikato Farklıdır?

 • Küçük sınıflarımız öğrencilere ödüllü öğretim görevlilerimizden bire bir öğrenme fırsatları sunar.
 • Öğrenciler, tüm programlarda pratik öğrenme ve staj programlarına katılma fırsatı buluyorlar.
 • Tam gün çalışmanın 12 aya kadar kısa bir sürede tamamlanabilen ustaların programlarını özel olarak tasarladık.
 • Öğrenciler, Hamilton ya da Tauranga'da kampüste eğitim görebilirler ve programlarımızın çoğu, her yıl Mart ya da Temmuz'da başlayabilirler. Kasım ve Ocak aylarında öğrencilerin çalışmalarında ilerlemelerine yardımcı olabilecek altı haftalık yoğunlaştırılmış dersler de bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi için waikato.ac.nz adresini ziyaret edin veya [email protected] adresine e-posta gönderin.

35032_b117_hamilton-nightlife.jpg
 • Kuruluş: 1964
 • Yeri: Hamilton
 • Öğrenci nüfusu: 12.500

Konumlar

 • Hamilton

  University of Waikato Te Whare Wananga o Waikato Gate 1 Knighton Road Private Bag 3105, 3240, Hamilton

 • Tauranga

  Physical 101-121 Durham Street Tauranga 3110 Postal (via Hamilton): Private Bag 3105 Hamilton 3240 New Zealand, 3110, Tauranga

sorular