Keystone logo
USEK - Holy Spirit University of Kaslik Çağdaş Sanatta Sanat Ustası
USEK - Holy Spirit University of Kaslik

Çağdaş Sanatta Sanat Ustası

2 Years

Ingilizce, Fransızca

Tam zamanlı

Request application deadline

Oct 2024

USD 13.932 / per course

harmanlanmış

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Mimarlık ve Tasarım Yüksekokulu 1974 yılında Güzel Sanatlar ve Tatbiki Sanatlar Fakültesi adı altında kurulmuştur. Amacı gençleri parlak bir geleceğe yönlendirmek, misyonu ise yaratıcılığı ve insan potansiyelini geliştirmektir. Fakülte tarafından sunulan programlar, öğrencilerin kendi disiplinlerinde farklılaşmalarını sağlayacak yeterliliklerin yanı sıra kültürel bir eğitim almalarını sağlar. Önerilen programların çeşitliliği, çok disiplinli araştırma atölyelerinde etkileşimi teşvik eder ve onlara yüksek düzeyde bir dinamizm sağlar. Müfredatlar, mesleki durumun gerekliliklerine göre düzenli olarak güncellenmektedir.

Çalışma süresi boyunca öğrenciler analitik zihinler ve yaratıcı becerilerin yanı sıra herhangi bir değişikliğe uyum sağlama becerisi geliştireceklerdir; iş dünyasında kaçınılmaz hale gelen niteliklerdir. Okul, bir yanda klasik öğretim yöntemlerini en son teknolojilerle, diğer yanda teori ile pratiği birleştiren bir gelişim planı izlemektedir. Çeşitli yerel ve uluslararası akademik kurumlarla işbirliği ağı vardır: değişim programları, seminerlere katılım ve ortak projeler.

Misyon

Disiplinlerarası Yüksek Lisans programı, farklı sanatsal disiplinleri ele alan ve öğrencinin teorik ve analitik becerilerini kazanmasını sağlayan eleştirel yansımayı geliştiren genel bir Sanat eğitimidir.

Bu Usta, sanat ile iletişim, felsefe, edebiyat, antropoloji, tarih ve göstergebilim gibi çeşitli disiplinler arasında bağlantı kurarken, düşünce yöntemleri etrafındaki yansımayı teşvik eder.

Bir yönetmen araştırma tezinin genel ilerlemesini takip eder.

Müfredat

Program Sonucu

Burslar ve fon sağlama

akreditasyonlar

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

  • Görsel Sanatta Yüksek Lisans
    • Johannesburg, Güney Afrika Cumhuriyeti
  • MA Sanat Yönetimi
    • Belfast, Birleşik Krallık
  • Sanat ve Ekoloji Yüksek Lisansı
    • London, Birleşik Krallık