Keystone logo
USEK - Holy Spirit University of Kaslik Dijital Medyada Sanat Ustası
USEK - Holy Spirit University of Kaslik

Dijital Medyada Sanat Ustası

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Oct 2024

USD 16.254 / per course

harmanlanmış

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Mimarlık ve Tasarım Yüksekokulu 1974 yılında Güzel Sanatlar ve Tatbiki Sanatlar Fakültesi adı altında kurulmuştur. Amacı gençleri parlak bir geleceğe yönlendirmek, misyonu ise yaratıcılığı ve insan potansiyelini geliştirmektir. Fakülte tarafından sunulan programlar, öğrencilerin kendi disiplinlerinde farklılaşmalarını sağlayacak yeterliliklerin yanı sıra kültürel bir eğitim almalarını sağlar. Önerilen programların çeşitliliği, çok disiplinli araştırma atölyelerinde etkileşimi teşvik eder ve onlara yüksek düzeyde bir dinamizm sağlar. Müfredatlar, mesleki durumun gerekliliklerine göre düzenli olarak güncellenmektedir.

Çalışma süresi boyunca öğrenciler analitik zihinler ve yaratıcı becerilerin yanı sıra herhangi bir değişikliğe uyum sağlama becerisi geliştireceklerdir; iş dünyasında kaçınılmaz hale gelen niteliklerdir. Okul, bir yanda klasik öğretim yöntemlerini en son teknolojilerle, diğer yanda teori ile pratiği birleştiren bir gelişim planı izlemektedir. Çeşitli yerel ve uluslararası akademik kurumlarla işbirliği ağı vardır: değişim programları, seminerlere katılım ve ortak projeler.

Misyon

Dijital Medya Yüksek Lisansının misyonu, film ve animasyon alanlarının ilerlemesine katkıda bulunan ve yenilikçi araştırma projeleri üretmelerine olanak tanıyan ileri bilgi ve yetkinlikler sağlayarak özgünlük, yaratıcılık ve yenilik için çaba sarf eden öğrencileri hazırlamaktır. sürekli gelişen bu alanda.

Müfredat

Program Sonucu

Burslar ve fon sağlama

akreditasyonlar

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Hesaplamalı sanat MFA
  • London, Birleşik Krallık
 • Kullanıcı Deneyimi (UX) ve Dijital Hizmetlerin Tasarımında ve Yönetiminde Usta
  • Barcelona, İspanya
  • Madrid, İspanya
 • İnteraktif Dijital Medya Içinde Msc
  • Dublin, İrlanda