Keystone logo
USEK - Holy Spirit University of Kaslik İç mimarlıkta usta
USEK - Holy Spirit University of Kaslik

İç mimarlıkta usta

2 Years

Fransızca

Tam zamanlı

Request application deadline

Oct 2024

USD 16.254 / per course

harmanlanmış

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Mimarlık ve Tasarım Yüksekokulu 1974 yılında Güzel Sanatlar ve Tatbiki Sanatlar Fakültesi adı altında kurulmuştur. Amacı gençleri parlak bir geleceğe yönlendirmek, misyonu ise yaratıcılığı ve insan potansiyelini geliştirmektir. Fakülte tarafından sunulan programlar, öğrencilerin kendi disiplinlerinde farklılaşmalarını sağlayacak yeterliliklerin yanı sıra kültürel bir eğitim almalarını sağlar. Önerilen programların çeşitliliği, çok disiplinli araştırma atölyelerinde etkileşimi teşvik eder ve onlara yüksek düzeyde bir dinamizm sağlar. Müfredatlar, mesleki durumun gerekliliklerine göre düzenli olarak güncellenmektedir.

Çalışma süresi boyunca öğrenciler analitik zihinler ve yaratıcı becerilerin yanı sıra herhangi bir değişikliğe uyum sağlama becerisi geliştireceklerdir; iş dünyasında kaçınılmaz hale gelen niteliklerdir. Okul, bir yanda klasik öğretim yöntemlerini en son teknolojilerle, diğer yanda teori ile pratiği birleştiren bir gelişim planı izlemektedir. Çeşitli yerel ve uluslararası akademik kurumlarla işbirliği ağı vardır: değişim programları, seminerlere katılım ve ortak projeler.

Misyon

İç Mimarlık Yüksek Lisansının misyonu, öğrencileri alana yetenekli tasarımcılar, yaratıcı düşünürler, profesyonel liderler ve sorumlu vatandaşlar olarak girmeye hazırlamaktır. Bölüm, halkın ve çevrenin güvenliği ve refahına karşı sorumluluklarını kabul eden ve çok yönlü bir profesyonel yaşam sürdürebilen öğrenciler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Müfredat, mimarlık ve tasarım teorisinin bilgisini ve takdirini etik, sorumlu ve girişimci uygulama ile bütünleştirir.

Müfredat

Program Sonucu

Burslar ve fon sağlama

akreditasyonlar

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • İç Mekan Tasarımı Yüksek Lisans Programı
  • Milan, İtalya
 • Ticari Alanlar ve Perakende İç Dekorasyonunda Master
  • Barcelona, İspanya
 • İç Tasarımda Çevrimiçi Usta
  • Barcelona, İspanya
  • Madrid, İspanya