Keystone logo
USEK - Holy Spirit University of Kaslik İletişim ve Görsel Sanatlar Yüksek Lisansı
USEK - Holy Spirit University of Kaslik

İletişim ve Görsel Sanatlar Yüksek Lisansı

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Oct 2024

USD 16.254 / per course

harmanlanmış

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Mimarlık ve Tasarım Yüksekokulu 1974 yılında Güzel Sanatlar ve Tatbiki Sanatlar Fakültesi adı altında kurulmuştur. Amacı gençleri parlak bir geleceğe yönlendirmek, misyonu ise yaratıcılığı ve insan potansiyelini geliştirmektir. Fakülte tarafından sunulan programlar, öğrencilerin kendi disiplinlerinde farklılaşmalarını sağlayacak yeterliliklerin yanı sıra kültürel bir eğitim almalarını sağlar. Önerilen programların çeşitliliği, çok disiplinli araştırma atölyelerinde etkileşimi teşvik eder ve onlara yüksek düzeyde bir dinamizm sağlar. Müfredatlar, mesleki durumun gerekliliklerine göre düzenli olarak güncellenmektedir.

Çalışma süresi boyunca öğrenciler analitik zihinler ve yaratıcı becerilerin yanı sıra herhangi bir değişikliğe uyum sağlama becerisi geliştireceklerdir; iş dünyasında kaçınılmaz hale gelen niteliklerdir. Okul, bir yanda klasik öğretim yöntemlerini en son teknolojilerle, diğer yanda teori ile pratiği birleştiren bir gelişim planı izlemektedir. Çeşitli yerel ve uluslararası akademik kurumlarla işbirliği ağı vardır: değişim programları, seminerlere katılım ve ortak projeler.

Misyon

Bu Yüksek Lisansın misyonu, verilerin incelenmesi ve toplanması ve analizi, ardından pazar, yaratıcı süreç, grafik tasarım ve reklam kampanyalarının gerçekleştirilmesi, pratik, sosyal, finansal ve kültürel analizlerle başlayan çok disiplinli bir eğitim sağlamaktır. eldeki grafik, reklam ve kavramsal soruna en uyumlu ve uygun maliyetli çözümler bulmak amacıyla kısıtlamalar. Önerilen sanatsal ve estetik çözümleri en iyi şekilde sergilemek için çevrimiçi, baskı, BTL ve ATL, enstalasyon sanatı ve video medya olarak araştırılıyor.

Müfredat

Program Sonucu

Burslar ve fon sağlama

akreditasyonlar

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

  • Görsel Sanatta Yüksek Lisans
    • Johannesburg, Güney Afrika Cumhuriyeti
  • Grafik Tasarımda Usta
    • Tallinn, Estonya
  • MA Görsel İletişim Tasarımı (Yönetim)
    • Online United Kingdom