Keystone logo
University Of Savoie Mont Blanc

University Of Savoie Mont Blanc

University Of Savoie Mont Blanc

Tanıtım

University Savoie Mont Blanc (Chambéry) hem kısa (Üniversite Diplomaları, Teknoloji Üniversitesinde Üniversite Diplomaları) hem de uzun (Lisans, Yüksek Lisans, Doktora ve ayrıca Mühendislik Diplomaları) kurslar sunmaktadır; akademisyenler başlangıç, sürekli akademisyenler, iş-çalışma veya Edinilmiş Deneyimin Doğrulanması (VAE), yerinde veya uzaktan.

Üç kampüsünde, Annecy, Le Bourget-du-Lac ve Jacob-Bellecombette'de, Université Savoie Mont Blanc, istisnai bir ortamın kalbinde özellikle çekici çalışma koşulları sunmaktadır. Her yerde, bu yapılandırılmış çok kutuplulukta, öğrenciler kişiselleştirilmiş takip, kişisel projelerinin tanımlanmasında ve geliştirilmesinde destek ve çalışma hayatına başarıyla entegre edilecek varlıklar buluyorlar.

Araştırma, inovasyonun en son noktasında büyük kuruluşlar, uluslararası kuruluşlar veya diğer yapılarla yakın ortaklık içinde yer alan tanınmış, etiketli ve seçkin laboratuvarlar tarafından yürütülmektedir . Araştırmacılarımız, bölgesel dinamiklere eşlik eden birkaç alanda güçlü bir şekilde yer alıyor: dağlar, mekatronik, organizasyon, turizm, imaj ve enerji sektörleri. Fizikle birlikte, Université Savoie Mont Blanc'ın ününün uluslararası olarak tanındığı nişlerdeki görünürlüğüne katkıda bulunurlar.

Savoie ve Mont-Blanc arasındaki tüm personelinin bağlılığı ve seferberliği sayesinde, üniversitenin tek bir amacı vardır: kişisel başarıya doğru çalışmak ve öğrencilerinin 21. yüzyılın bilgi toplumuna daha iyi entegrasyonuna katkıda bulunmak.

Konumlar

  • Chambéry

    Rue Marcoz,27, 73000, Chambéry

    sorular