Keystone logo
UTH Florida University

UTH Florida University

UTH Florida University

Tanıtım

Mükemmellik ötesinde

Yenilikçi Teknoloji Kullanımı

% 100 Eğitim On-Line Özellikle On-Line Dağıtım için tasarlanmış dünyanın her yerinden incelenmesi

yüksek Kalite

Florida Eyaleti, ABD tarafından yetkilendirilmiş Yöntem ve Materyaller Harvard Business School

esnek programlar

çalışma izin ve aynı anda çalışır Komple Yarış kısa vadeli kolaylaştırır

makul maliyetler

Öğrenci Tasarruf Relocating verimli çalışma Düşük Maliyet ve Yüksek Kalite

Eğitim felsefesi

Florida Üniversitesi UTH küresel portal ve online eğitim sistemi sağlamak ana erişim noktası olarak bir Web sayfasını kullanır. Bu amaçla, UTH Florida Üniversitesi öğrencileri güvenli ve profesyonel bir ortamda dersleri almaya izin veren bir e-öğrenme portalı kolay ve dinamik erişim geliştirdi. Florida UTH Üniversitesi e-öğrenme platformu üzerinden öğrenci ve öğretim, tüm öğrenme kaynakları ve materyalleri sağlayacaktır. üçüncü şahıslar tarafından sağlanan tüm dahil, öğrenme kaynakları bilgi, bizim merkezi bir platform üzerinden erişilebilir olacaktır.

Tüm kullanıcılar senkron ve asenkron hem de platformu ile etkileşime girebilir. vb forumlarda etkileşim, postane, wiki, tüm katılımcılar mevcut olabilir veya aynı anda bağlı gerekmez asenkron faaliyetleri vardır Öte yandan, senkron faaliyetler etkileşimleri gerçek zamanlı olarak ya da canlı ve sohbet ya da video konferans aracılığıyla diğerleri arasında yer alıyor.

öğrenme platformu Florida Üniversitesi UTH, herhangi bir PC, dizüstü bilgisayar veya tablet çalışmak internet bağlantısı erişimi olan bir web tarayıcısını kullanmak üzere tasarlanmıştır.

Florida'da eğitim UTH?

UTH Florida University of Florida ve ABD'de göçmen toplumun ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuştur. Bir online eğitim ve ekonomik öğrenim maliyetlerinin esneklik sunarak, UTH Florida Üniversitesi, mezunları kendi kariyer ve uzun vadede ekonomik beklentiler gelişmesinde daha iyi seviyeleri elde beklemektedir.

Aynı zamanda, UTH Florida Florida Eyaleti Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış bir üniversite tarafından verilen bir eğitim derecesi alarak kendi kariyer geliştirmek isteyen Latin Amerika'da öğrenciler için ideal bir seçimdir. An American diploma yüksek bir ticari değere sahip ve daha iyi diğer ülkelere aktarmak yerleştirilmelidir olarak piyasa tarafından algılanabilir.

çevrimiçi

Yenilikçi + Yüksek Kalite + Maliyetler Modest

Florida UTH University çevrimiçi% 100 çalışır ve bu amaç için özel olarak tasarlanmış bir sanal ortamda hizmet sunan ve öğrencileri teknolojilerinin eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için uygun önlemler. Biz yaratıcılığı ve yenilikçiliği teşvik ederken, problem çözme yoluyla kaliteli öğrenme deneyimleri sunmak.

UTH Florida Üniversitesi uzaktan eğitim modeli kararlıdır. Biz online eğitim nihayet böylece bizim topluluklar ve ülkeler büyümek ve gelişmek sağlayan, tüm ve her yerde uygun fiyatlı eğitim ve yüksek kalitede hizmet getirecek yüksek öğrenim paradigmasını kıracak 21. yüzyılın, yıkıcı yenilik olduğuna inanıyoruz.

esnek

Online eğitim öğrencileri onlara geliştirmeye yardımcı olacak bir dereceye için okurken çalışmak ve gelir elde etmek için onlara esneklik veren, en uygun zamanlama çalışmalarını ve görevlerini planlamak için olabilir çalışma zaman planlaması içinde büyük bir esneklik sunuyor ekonomik beklentiler.

mütevazı maliyetler

Online eğitim basit, hiçbir fırfırlar seçenekleri ve böylece "üniversite yaşamının deneyim." Sunmuyor Buna karşılık, online sistem, eğitim nitelik ve istenen profesyonel araçlar elde etmek için daha ekonomik bir yol sunuyor.

yüksek Kalite

vaka Yöntemi

lisansüstü düzeyde tüm dersler mevcut, geliştirmek ve onların diğer öğrenciler tarafından sunulan alternatifler arasında çözüm savunmak için şirketleri ve öğrencilere gerektirir etkileyen gerçek durumlarda daldırma öğrencileri elde etmek için dava yöntemiyle yapılır. Bu yöntem aktif öğrenci katılımı ve eleştirel düşünme geliştirilmesini gerektirmektedir.

vaka yöntemi sorun analizi ve örüntü tanıma kullanılmak üzere bir tanı aracı olarak öğretilir, bu öğretim kolektif deneyimler paylaşmak teşvik etmektedir bir ortamda diğer öğrencilerden öğrenmek ister öğrenmek için tasarlanmıştır ve her öğrenciye benzersiz bakış açıları.

Her durumda tartışma içinde onlar belirli iş araçları öğretilir ve analiz altında belirli durumlara uygulanır. Bu, bir problemi analiz çözümleri geliştirmek, alternatifleri göz önünde bulundurun ve bir eylem planı seçmek için öğrencilerin gerektirir. Her öğrencinin önerileri diğer öğrencilerle paylaştı ve, grup işbirliğini uyarır iletişim becerileri ve alternatiflerin eleştirel analizini geliştirmek açık tartışma, savunulduğu.

Harvard Business School Publishing

UTH Florida Üniversitesi tarafından kullanılan vaka materyalleri geliştirildi ve Harvard Business School ve Harvard Business Publishing tarafından dağıtıldı. Buna ek olarak, tüm öğretim UTH Florida Üniversitesi, Harvard Business School profesörler tarafından dava yöntemi kullanılarak eğitim almış.

Harvard Business School Publishing alınan eğitim materyalleri biz işletmecilik alanında sunan eğitim programlarının kalite yüksek düzeyde sağlamak hedefimiz için önemli faktörlerdir.

İspanyolca kendinizi eğitin

Florida Üniversitesi UTH tarafından sunulan tüm dersler İspanyolca% 100 yapılır. Bu nedenle, öğrenciler Florida eyaletinde bulunan bir üniversitede eğitim almak için İngilizce öğrenmek gerekmez.

İşletme bir eğitimde öğretilen ilkeler evrenseldir ve bu nedenle bir öğrencinin kariyer bunları uygulamak öğrenmek çevirmek için gerek yoktur. Florida Üniversitesi amacı, tavsiye rağmen MWU, iletmek ve İngilizce iş dünyasında bilgi ve bir kariyer için gerekli araçları geliştirmek olan başarılı bir mesleki kariyer için gerekli değildir.

İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler özel dil programlarına kayıt için teşvik edilir.

lisans

UTH Florida Üniversitesi yetkili ve Florida Eyaleti Eğitim Bağımsız Eğitimi Bölümü Komisyonu tarafından yayınlanan yüksek öğrenim sağlamak için bir lisansa sahip olmuştur. Bu kurum ile ilgili ek bilgiler Komisyonu 325 West Gaines Street, Suite 1414, Tallahassee, FL 32399 irtibata geçerek elde edilebilir.

Konumlar

  • Tampa

    Tampa, Amerika Birleşik Devletleri

sorular