Keystone logo
Universiti Utara Malaysia Bilim ustası (uluslararası iş)
Universiti Utara Malaysia

Bilim ustası (uluslararası iş)

Request duration

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Master of Science (Uluslararası İşletme)

Bu programın amacı, uluslararası iş ile ilgili bilgi, analitik ve mesleki beceri parça bulunmaktadır mezunlar yetiştirmek ve mevcut global iş ortamında organizasyonu yönetme sorunlar için onları hazırlamaktır.

Master of Science (Uluslararası İşletme) müfredat

Program kurs 30 kredi-saat ve araştırma ödevi 12 kredi saatlik oluşan bir 42 kredi-saatlik bir programdır. Öğrenciler, proje kağıt yazmak için izin verilmeden önce 8 zorunlu ders ve 2 seçmeli ders almaları gerekmektedir. Hangi onların yazma ve diğer yumuşak becerilerini geliştirmek hem de edindikleri bilgileri uygulayarak yeteneklerini göstermeleri beklenir.

Fakülte

Program kendi alanında uzman ve geniş öğretim ve pratik deneyim kim Uluslararası Çalışmalar Okulu öğretim üyeleri ve misafir öğretim tarafından verilecektir.

Öğretim tarzı

bir yöntem öğretmen merkezli ve öğrenci merkezli müfredat teslimat için kullanılır. Anlatım, tartışma, seminer, saha projeleri, bireysel ve grup çalışması, sunum ve probleme dayalı öğrenme, öğrencilerin öğrenme deneyimini geliştirmek için kullanılan ortak öğretim yönteminin bazılarıdır. Öğrenciler, müfredat ilerleme olarak öğrenmeye daha bağımsız olması bekleniyor.

Kariyer fırsatları

Bu programın mezunları, mevcut yönetici kariyer ilerletmek veya özel ve hükümet hem de yönetim düzeyinde pozisyonuna hareket olabilir.

Giriş koşulları

Programa Kabul aşağıda belirtilen kriterlere göre verilebilir:

 • Üniversite Utara Malezya ya da bir genel not ortalaması en az 2.75 olan Üniversite Senatosu tarafından tanınan yüksek öğrenim başka kurumdan Başarıları ile Lisans derecesi; veya
 • Universiti Utara Malezya ya da 2.74 ve ilgili çalışma deneyimi 2.00 not ortalaması ile Üniversite Senatosu tarafından tanınan yüksek öğrenim başka kurumdan Başarıları ile Lisans derecesi; veya
 • Üniversite Senatosu tarafından tanınan herhangi bir başka eşdeğer bir yeterlilik; ve
 • Üniversite Senatosu tarafından belirlenen şekilde İngilizce şartı yerine getirmek

Bu okul programı sunar: İngilizce

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Uluslararası İşletme Bilim Ustası
  • Barcelona, İspanya
 • Uluslararası Ticaret Geliştirme Yüksek Lisans Programı
  • Paris, Fransa
 • Uluslararası İş Geliştirme Yüksek Lisansı
  • Saint Petersburg, Rusya