Keystone logo
Universiti Utara Malaysia Bilimin master (bilgi teknolojisi)
Universiti Utara Malaysia

Bilimin master (bilgi teknolojisi)

Request duration

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

UUM MSC-IT

Bilimin master (bilgi teknolojisi)

Bu programın amacı, tasarımı, uygulanması ve bilgi teknolojileri çözümleri ve kaynak yönetimi ve aynı zamanda bireylerin, organizasyon ve toplum üzerindeki teknolojisinin etkisini tanımak için teorik ve pratik vakıf vadede gelişmiş bilgi, ilke ve becerilere sahip mezunlar üretmektir.

Master of Science (Bilgi Teknolojisi) müfredat

Program kurs ve proje kağıt 6-kredi-saat 36 kredi-saatlik oluşan bir 42 kredi-saatlik bir programdır. Öğrenciler, proje kağıt yazmak için izin verilmeden önce 6 zorunlu ders ve 2 seçmeli ders almaları gerekmektedir. Hangi onların yazma ve diğer yumuşak becerilerini geliştirmek hem de edindikleri bilgileri uygulayarak yeteneklerini göstermeleri beklenir.

Fakülte

Program geniş öğretim ve pratik deneyim kendi alanında uzman ve olan Computing Okulu öğretim üyeleri ve misafir öğretim tarafından verilecektir.

Öğretim tarzı

bir yöntem öğretmen merkezli ve öğrenci merkezli müfredat teslimat için kullanılır. Anlatım, tartışma, seminer, saha projeleri, bireysel ve grup çalışması, sunum ve probleme dayalı öğrenme, öğrencilerin öğrenme deneyimini geliştirmek için kullanılan ortak öğretim yönteminin bazılarıdır. Öğrenciler, müfredat ilerleme olarak öğrenmeye daha bağımsız olması bekleniyor.

Kariyer fırsatları

Bu programın mezunları sistem mühendisleri içeren BİT personeli, yazılım geliştiriciler, sistem analistleri, bilgisayar programcıları ve teknik destek olarak kariyerini ilerletmek olabilir.

Giriş koşulları

Programa Kabul aşağıda belirtilen kriterlere göre verilebilir:

 • Üniversite Utara Malezya ya da bir genel not ortalaması en az 2.75 olan Üniversite Senatosu tarafından tanınan yüksek öğrenim başka kurumdan Başarıları ile Lisans derecesi; veya
 • Universiti Utara Malezya ya da 2.75 ve ilgili iş deneyimi daha az bir genel not ortalaması ile Üniversite Senatosu tarafından tanınan yüksek öğrenim başka kurumdan Başarıları ile Lisans derecesi; veya
 • Üniversite Senatosu tarafından tanınan herhangi bir başka eşdeğer bir yeterlilik; ve
 • Üniversite Senatosu tarafından belirlenen şekilde İngilizce şartı yerine getirmek

Bu okul programı sunar: İngilizce

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Bilgi ve İletişim Teknolojileri Yüksek Lisans Programı: Siber Güvenlik
  • Turku, Finlandiya
 • Bilgi ve İletişim Teknolojileri Yüksek Lisans Programı: Şifreleme
  • Turku, Finlandiya
 • Bilgisayar Bilimi Bilim Ustası
  • Fort Lauderdale, Amerika Birleşik Devletleri