Keystone logo
Universiti Utara Malaysia Bilimin ustası (karar bilimi)
Universiti Utara Malaysia

Bilimin ustası (karar bilimi)

Request duration

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

UUM Msc Karar Bilim

Master of Science (Karar Bilim)

Bilim (Karar Science) programı Master karar alma süreçlerinde yer alan araştırmacılar, akademisyenler ve diğer mesleki gelişimlerini teşvik etmek için tasarlanmıştır. Karar Bilim uzmanları diğerleri arasında üretim, pazarlama, bankacılık, finans, lojistik, sağlık, ulaşım, telekomünikasyon, ormancılık, askeri, enerji gibi birçok alanda geçerlidir.

Master of Science (Bilgi Teknolojisi) müfredat

Program kurs ve tez 20 kredi-saat 20 kredi-saatlik oluşan bir 40 kredi-saatlik bir programdır. Öğrenciler tez yazmak için izin verilmeden önce 6 zorunlu ders almaları gerekmektedir. Hangi onların yazma ve diğer yumuşak becerilerini geliştirmek hem de edindikleri bilgileri uygulayarak yeteneklerini göstermeleri beklenir.

Fakülte

Program kendi alanında uzman ve geniş öğretim ve pratik deneyim kim Nicel Bilimleri Okulu öğretim üyeleri ve misafir öğretim tarafından verilecektir.

Öğretim tarzı

bir yöntem öğretmen merkezli ve öğrenci merkezli müfredat teslimat için kullanılır. Anlatım, tartışma, seminer, saha projeleri, bireysel ve grup çalışması, sunum ve probleme dayalı öğrenme, öğrencilerin öğrenme deneyimini geliştirmek için kullanılan ortak öğretim yönteminin bazılarıdır. Öğrenciler, müfredat ilerleme olarak öğrenmeye daha bağımsız olması bekleniyor.

Kariyer fırsatları

Bu programın mezunları, mevcut yönetici kariyer ilerletmek veya özel ve hükümet hem de yönetim düzeyinde pozisyonuna hareket olabilir. Onlar yardımcı olabilir ve destek yönetim iş ve hükümet çeşitli bilimsel tekniği kullanılarak her alanında etkin kararlar.

Giriş koşulları

Programa Kabul aşağıda belirtilen kriterlere göre verilebilir:

 • Üniversite Utara Malezya ya da bir genel not ortalaması en az 2.75 olan Üniversite Senatosu tarafından tanınan yüksek öğrenim başka kurumdan Başarıları ile Lisans derecesi; veya
 • Universiti Utara Malezya ya da 2.75 ve ilgili iş deneyimi daha az bir genel not ortalaması ile Üniversite Senatosu tarafından tanınan yüksek öğrenim başka kurumdan Başarıları ile Lisans derecesi; veya
 • Üniversite Senatosu tarafından tanınan herhangi bir başka eşdeğer bir yeterlilik; ve
 • Üniversite Senatosu tarafından belirlenen şekilde İngilizce şartı yerine getirmek

Bu okul programı sunar: İngilizce

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • MSc in Big Data and Business Analytics
  • Paris, Fransa
  • Berlin, Almanya
 • Master of Science (Technology) in Communication Systems and Networks, Computing Sciences and Electrical Engineering
  • Tampere, Finlandiya
 • Bilgi Teknolojileri Yüksek Lisans Programı - Gömülü Sistemler
  • Tampere, Finlandiya