Keystone logo
Universiti Utara Malaysia Ticaret hukukunun ana
Universiti Utara Malaysia

Ticaret hukukunun ana

Request duration

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Ticaret Hukuku Master

Bu programın amacı önceden bilgi, mesleki ve analyticalskills mezunları üretmek ve mevcut küresel ortamda örgüt yönetme sorunlar için onları hazırlamaktır.

Ticaret Hukuku müfredat Master

Program kurs ve proje kağıt 8-kredi-saat 32 kredi-saatlik oluşan bir 40 kredi-saatlik bir programdır. Öğrenciler, proje kağıt yazmak için izin verilmeden önce 7 zorunlu ders almaları gerekmektedir. Hangi onların yazma ve diğer yumuşak becerilerini geliştirmek hem de edindikleri bilgileri uygulayarak yeteneklerini göstermeleri beklenir.

Fakülte

Program geniş öğretim ve pratik deneyim kendi alanında uzman ve olan Hukuk Fakültesi öğretim üyesi ve misafir öğretim tarafından verilecektir.

Öğretim tarzı

bir yöntem öğretmen merkezli ve öğrenci merkezli müfredat teslimat için kullanılır. Anlatım, tartışma, seminer, saha projeleri, bireysel ve grup çalışması, sunum ve probleme dayalı öğrenme, öğrencilerin öğrenme deneyimini geliştirmek için kullanılan ortak öğretim yönteminin bazılarıdır. Öğrenciler, müfredat ilerleme olarak öğrenmeye daha bağımsız olması bekleniyor.

Kariyer fırsatları

mevcut yönetim kariyer couldfurther Bu programın mezunları ya da avukatlık veya hukuk müşaviri olarak hem özel hem de kamu sektöründe yönetim düzeyinde pozisyonuna getirin.

Giriş koşulları

Programa Kabul aşağıda belirtilen kriterlere göre verilebilir:

 • Bir genel not ortalaması en az 2.75 olan Milli Eğitim, Malezya Bakanlığı ve Üniversite Senatosu tarafından tanınan yüksek öğrenim başka bir kurumdan Başarıları ile Hukuk derecesi A Lisans; veya
 • Bir Lisans Eğitim Malezya Bakanlığı ve 2,75 daha az not ortalaması ile Üniversite Senatosu tarafından tanınan yüksek öğrenim başka kurumdan lisans ve sahip en az üç (3) yasal alanla ilgili çalışma deneyimi yıl; veya
 • Üniversite Senatosu tarafından tanınan herhangi bir başka eşdeğer bir yeterlilik; ve
 • Üniversite Senatosu tarafından belirlenen şekilde İngilizce Dil şartı tatmin

Bu okul programı sunar: İngilizce

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Uzmanlaşmış Master ® Uluslararası Ticaret Hukuku ve Yönetimi (DAIM) / LL.M
  • Cergy, Fransa
 • Ticaret ve Teknoloji Ustası
  • Concord, Amerika Birleşik Devletleri
 • İş Hukuku Yüksek Lisans Derecesi
  • Barcelona, İspanya