Keystone logo
College of Engineering and Mathematical Sciences

College of Engineering and Mathematical Sciences

College of Engineering and Mathematical Sciences

Tanıtım

Mühendislik ve Matematik Bilimleri (CEMS) Koleji parlak ve canlı bölümlerin ve programların bir takımyıldızı oluşur. Bilim adamları çeşitli bir topluluk yetiştirilmesi sırasında bizim disiplinlerarası bir yaklaşım liderlik rolleri için mezunları hazırlar. Bu Vermont devlete teknolojik odaklı ekonomik büyüme için bir entelektüel kaynak sağlamak ve insanlığa hizmet meslekler gibi mühendislik, bilgisayar bilimi ve matematiği teşvik etmek bizim görevimiz.

Üniversite Misyon + Profili

Mühendislik Fakültesi - - ve iki bölüm - Bilgisayar Bilimleri Bölümü ve Matematik ve İstatistik Bölümü CEMS bir okula ev sahipliği yapmaktadır. CEMS öğretim üyeleri ve öğrenciler aktif olarak kampüs Vermont Karmaşık Sistemler Merkezi, Vermont Gelişmiş Bilgisayar Çekirdek (VACC) ve Bütünleştirici Lisansüstü Eğitim ve Öğretim (IGERT) programı da dahil olmak üzere disiplinlerötesi programları başlattık. Bizim ülke çapında yürüttüğü sosyal programları K-12 öğretmen ve öğrencileri ulaşmak ve Vermont ve İLK Robotik Valiliği Enstitüsü bulunur.

Dean Luis Garcia Hoşgeldiniz

Uvm Mühendislik ve Matematik Bilimleri Koleji (CEMS) hoş geldiniz. Toplum gibi, daha verimli sınırlı kaynaklarını kullanarak gezegende insan ırkı ayak izi azaltarak, ve gelişmekte gibi sürekli büyük zorluklarla karşı karşıya gibi dünyamızın geleceğini şekillendirecek sağlayacak bir çalışma alanı seçmiş yeni ve daha güçlü Bize daha hızlı ve verimli sorunları çözmek için izin hesaplama araçları. CEMS topluluğunun bir üyesi olarak size bir usta KÖK düşünür ve profesyonel olarak geliştirmelerine yardımcı olacak becerileri öğreneceksiniz.

CEMS öğrenciler birbirleriyle ve kendi profesörleri tanımak yakın-örme topluluktur. Kapsamlı bir üniversite ortamında Bizim KÖK-odaklı okul öğrencilere bütünsel lisans ve lisans deneyim yararlanmak için fırsat sağlar. Bizim lisans programlarına ek olarak biz de bireyin nitelikleri inşa ve kariyer değişiklikleri yapmak bir alanda ilerlemek, ya da bir yüksek ücretli bir iş erişmek için kendi arzusunu destekleyen kimlik sağlayan yenilikçi sertifika programları sunuyoruz.

fikirlerin çapraz tozlaşma öğrencileri içinde ve kolej dışındaki disiplinleri destekleyen bilgi kazanmak için fırsat var CEMS gibi bir ortamda mümkündür. Amacımız size dünya standartlarında eğitim ve beceri seti sağlarken sizin bireysel potansiyelini en üst düzeye sağlayan benzersiz bir deneyim sağlamaktır. Yine CEMS hoş geldiniz.

Konumlar

  • Burlington

    33 Colchester Avenue

programlar

    Kurum ayrıca şunları sunar:

    sorular