Keystone logo
University of Wisconsin-Madison

University of Wisconsin-Madison

University of Wisconsin-Madison

Tanıtım

Ülkenin en fantastik şehirlerinden biri olan Madison, Wisconsin'de gelişen, en üst sıralarda yer alan bir kolejiz. Sadece mühendisler olarak değil, meşgul vatandaşlar olarak cesurca düşünüyor ve kendimize güvenerek hareket ediyoruz. Bir mühendislik topluluğu olarak benzersiz bakış açılarına değer veriyoruz, saygı ve kapsayıcılığı teşvik ediyoruz ve hayata yeni fikirler getirmek için birlikte çalışıyoruz. Bir etki mirası üzerine inşa ederek, şimdi yaşamları iyileştiren ve daha iyi bir gelecek yaratan liderleri, bilgileri ve teknolojileri geliştiriyoruz. Tüm çabalarımızın temelinde, dünyanın en iyi araştırma üniversitelerinden birinin gücü yatmaktadır.

Mühendislik disiplinlerimiz sadece tarihimizi değil, aynı zamanda muazzam bir fırsatı da yansıtıyor: Başkalarının engel gördüğü yerde, yenilik potansiyelini ve önemli çözümlerle fark yaratma becerisini görüyoruz.

Fakültemiz, disiplin sınırlarının ötesinde işbirliği yapmak için güçlü destek yapılarına sahiptir ve sonuç olarak harika şeyler başarırlar. Üniversitemiz, UW-Madison'ın araştırma harcamaları için sürekli olarak yüksek ulusal sıralamasında ve ülkedeki en eski üniversite teknoloji transfer ofislerinden biri olan Wisconsin Mezunlar Araştırma Vakfı (WARF) aracılığıyla dosyalanan patent sayısında önemli bir rol oynamaktadır. Bizler ekonomik ve sosyal ilerlemenin temel itici güçleriyiz: Wisconsin Mezunlar Araştırma Vakfı ve yan şirketler gibi diğer çabalar aracılığıyla ve doğrudan endüstri ortaklarıyla birlikte çalışarak, araştırmamızın meyveleri dünya çapında işletmelere ve endüstrilere uzanıyor.

Konumlar

  • Madison

    Madison, Amerika Birleşik Devletleri

    sorular