Keystone logo
Vancouver Island University Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) Uygulamaları Yüksek Lisansı
Vancouver Island University

Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) Uygulamaları Yüksek Lisansı

Nanaimo, Kanada

Request duration

Ingilizce

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Request study format

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

VIU'da Coğrafi Bilgi Sistemleri Uygulamaları Yüksek Lisansı ile işleri haritalama, verileri analiz etme ve bir sonraki seviyeye geçişi tahmin etmek için uzamsal bilimi kullanma sevginizi ortaya çıkarın.

CBS yüksek lisans programı mezunları, ormancılık, kaynak yönetimi, kentsel ve kırsal planlama, devlet, bankacılık, ulaşım ve daha pek çok alanda çok çeşitli kariyer fırsatlarına sahiptir.

MGISA programı, CBS konusunda deneyim veya eğitim almış herhangi bir lisans derecesine sahip öğrenciler için mevcuttur. Bu çevrimiçi Coğrafi Bilgi Sistemi Yüksek Lisansı, mekansal analizin hem akademik hem de pratik uygulamasını, sınıflarda öğrenmeyi ve ESRI GIS yazılımı ile ArcGIS ile uygulamalı çalışmayı kapsar.

Coğrafi Bilgi Sistemleri Uygulamaları (CBS) Programı Master

2 Yıl - Karışık Yüz Yüze / Çevrimiçi Program

2,5 Yıl - Tam Çevrimiçi Program

Coğrafi Bilgi Sistemi Uygulamaları Yüksek Lisans Programı (MGISA) Programı, öğrencilerin CBS becerilerini güçlendirmeleri, daha etkili rekabet etmelerini ve iş piyasasında daha iyi konumlar elde etmelerini sağlayarak, GIS Uygulamalarında (ADGISA) mevcut Gelişmiş Diploma Programını temel alır.

Program iki aşamadan oluşmaktadır; her aşama 30 krediye sahiptir. Aşama 1, mevcut İleri Diploma ile aynı kursları içerir ve hem yüz yüze hem de çevrimiçi olarak mevcuttur; 2. Aşama kursları, yüz yüze veya çevrimiçi gözetim ve araştırma projesinin savunması ile çevrimiçi olarak verilecektir.

Program, hem akademik kurslar (laboratuvarlar ve seminerler dahil) hem de bir araştırma projesi gerektirerek güçlü bir akademik temeli profesyonel becerilerle birleştirir, böylece öğrencilerin Coğrafi Bilgi Bilimi alanındaki teorik bilgilerini ve pratik becerilerini geliştirebilecekleri entelektüel bir ortam oluşturur.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

  • Uzaktan Algılama ve GIS ile Geomatikte Usta
    • Stockholm, İsveç
  • Coğrafya Yüksek Lisansı (Leuven)
    • Leuven, Belçika
  • Jeodezi ve Jeoinformatik Yüksek Lisans
    • Olsztyn, Polonya