Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Vantage Travel International

Vantage Travel International

Vantage Travel International

Tanıtım

Seyahat ve neşe dünyamıza HOŞ GELDİNİZ

Vantage Travel olarak, dünya çapında seçkin tatiller ve seyahat hizmetleri sunuyoruz.

Ayrıca ABD ve Mısır'da uzmanlaşmış ve deneyimli bir DMC olmaktan gurur duyuyoruz. Seyahat ihtiyaç ve isteklerine odaklanıyoruz. Seyahat ihtiyaçlarınızı karşılamak, bütçenizi eşleştirmek ve inanılmaz uzun ömürlü tatlı anılar yaratmak için doğru kararları almanızı ve planlamanızı desteklemekteyiz.

Bir ziyaretçi olarak değerlendirileceğinizi ve bir müşteri olursanız, o zaman bizden en iyisini beklediğinizi size bildirmek isteriz. Tatiliniz / iş geziniz sırasında hiçbir zaman kötü bir gün geçirmenize gerek kalmaması için şirketimiz içerisinde yüksek standartlar sağlarız. Seyahatinizin ardındaki sebep ne olursa olsun, sizi piyasadaki en iyi hizmetlerle ağırlayacağız.

111550_pexels-photo-297755.jpeg

Hakkımızda

Ayrıca, son başvuru tarihlerini karşılamak zorunda olan profesyonelleri ağırlamak için iş seyahatlerinde uzmanız. Ekibimiz aşağıdakileri yapmanıza yardımcı olabilir: uçuşlar rezervasyonu yapın, otel rezervasyonu yapın, havalimanlarını transfer edin, limuzinler edinin, seyahat rotaları oluşturun ve gezilebilecek alanları bulun.

2009'dan beri güzel yerlere eşsiz seyahat hizmetleri sunmaktayız. Dünyanın en inanılmaz ülkelerinden bazılarında seyahat ederken, müşterilerimizin deneyiminin keyfini en üst düzeye çıkarmaya odaklanıyoruz.

Mısır'ın muhteşem Piramitleri, Türkiye'nin eski çarşıları, İspanya'nın Calat Alhambra'sı, Yeni Zelanda'nın Muhteşem Doğası, Fransa'nın Güzelliği, İngiltere'nin Kültürü ve hatta Yunanistan'ın muhteşem Akdeniz plajları ve diğer birçok yer olsun, sizi alacağız Orada.

Vantage Travel International ve ortakları, sağladığımız seyahat deneyiminden memnun kalacağınızı garanti eder. Artık uzun bekleyişler ve beklenmedik sorunlar yok, kolay ve rahat seyahat etmenin zamanı geldi.

111552_pexels-photo-346885.jpeg

biyografi

Ortağım ve ben, bizi mutlu ettiğinden ve hayattan zevk aldığına inandığımız dünyayı gezmek konusunda tutkuluyuz. Her yerdeki insanlara ilgi duymayı ve ilham vermeyi seviyoruz ve seyahat etmenin insanların yaşamlarını değiştirebileceğini ve barışı teşvik edebileceğine gerçekten inanıyoruz. Seyahat, iletişim yeteneğimizi güçlendirir, deneyimlerimizi arttırır ve birbirimizi kabul eder. Seyahat edip hepimizin sadece insanlar olduğumuzu keşfedene kadar başkalarının farklı olduğunu düşünebiliriz.

Seyahat endüstrisinde uzun bir deneyime sahip olan Raed 1987'de Egyptolog öğretim görevlisi ve tur direktörü, seyahat eğitimcisi ve tur operatörü olarak başladı. Daha sonra Vantage Travel'ın genel müdürü oldu. oğluna küresel bir çocuk olma ve etrafındaki dünyayı keşfetme şansı verme arzusu, onu resmi Hukuk hayatından vazgeçmeye ve kendisini ve başkalarını mutlu eden eğlence dolu bu sektöre katılmaya itti.

Vantage Travels International için vizyonumuz her zaman insanlara bir ömür boyu yolculuk vermek olmuştur; Kendimizi tecrübe ettiğimiz gibi ve hizmetlerimizin sizi dünyaya da aşık etmesini umuyoruz.

Vantage Travel International yirmi deneyimli uzman ekibin bir parçası olduğumuzdan bir destek alıyoruz. Bir diyalog başlatmak, sizi öğrenmek, bir sonraki tatilinizi veya iş seyahatinizi planlamak için çalışmak ve yüzünüzde bir memnuniyet gülüşü görmek için heyecanlıyız ...

Raed ve Maggie

111551_pexels-photo-219014.jpeg
 • En Çok Gezilen Yerler: En çok hedef alan ülkelerimiz Mısır, Yunanistan, Dubai, İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Yeni Zelanda, Umman, Bahreyn, İspanya ve Türkiye'dir. Ayrıca Avrupa nehir gezileri ile Mısır nehir gezileri de sağlıyoruz.
 • Uzmanlıklar: Boş zaman veya iş seyahatinde kişiselleştirilmiş hizmetler ile birlikte özel yapım ürünlerde uzmanız.
 • Son Geziler: Dünyanın her yerindeydik ve son gezilerimiz Yeni Zelanda, Avustralya, İngiltere ve Almanya idi.

Konumlar

 • New York

  477 68th Street Brooklyn, NY 11220, , New York

  • Auckland

   Auckland, Yeni Zelanda

   sorular