Keystone logo
Vermont College of Fine Arts

Vermont College of Fine Arts

Vermont College of Fine Arts

Tanıtım

Montpelier'deki tarihi kampüsüne demirlenmiş olan Vermont College of Fine Arts bir sanat koleji olmanın ne anlama geldiğini sürekli olarak yeniden tanımlayan küresel bir sanatçılar topluluğudur. Başarımızı, yeni ortaya çıkan ve köklü uygulayıcıların mükemmelliğini geliştirme becerimizle ölçüyoruz. Sanatın insan deneyiminin merkezinde olduğuna ve sadece gerçeği yansıtmakla kalmayıp onu yaratma yeteneğine de sahip olduğuna inanıyoruz.

Özel olarak güzel sanatlar eğitimine adanmış tek kolej olan Vermont College of Fine Arts , sekiz beğeni toplayan MFA programı ve Sanat ve Tasarım Eğitiminde benzersiz bir MA ile sanatçılara ve yazarlara dönüştürücü ve ilerici bir eğitim deneyimi sunuyor.

Öğrenciler, Vermont College of Fine Arts titiz çalışma kursumuz, yaratıcı sürece verdiğimiz önem ve çalışmalarını ilerleten ve ilham veren ödüllü öğretim üyeleriyle yakın çalışma fırsatı için geliyorlar. Ulusal düzeyde beğeni toplayan ve entegre bir yaklaşım üzerine inşa edilen Vermont College of Fine, dokuz yenilikçi program sunmaktadır.

Konumlar

  • Montpelier

    College Street,36, 05602, Montpelier

    sorular