Keystone logo
Victoria University of Wellington

Victoria University of Wellington

Victoria University of Wellington

Tanıtım

En İyiler Arasında

Victoria University of Wellington yüksek kaliteli araştırma yoğunluğu açısından Yeni Zelanda'da bir numaradır ve 2022 QS Dünya Üniversite Sıralamasına göre dünyadaki 18.000 üniversite arasında ilk yüzde 2'de yer almaktadır. Ülkenin iş dünyası, hükümeti ve bilimsel araştırma topluluklarıyla yakın bağlantılarımız var. Öğrenci hayatı için ideal olan güvenli, kompakt, yaratıcı ve gelişen bir şehirde bulunuyoruz.

Victoria University of Wellington 'te eğitim gördüğünüzde, bağımsız düşünmeye zorlanacaksınız ve başarılı olmak için ilham alacaksınız. Kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olabilecek güçlü bir başarı temeli oluşturacaksınız. Birinci sınıf akademisyenler ve araştırmacılardan öğrenecek ve Yeni Zelanda'nın iş, hükümet ve bilimsel araştırma topluluklarıyla yakın bağlarımızdan yararlanacaksınız. Öğrencilere 80'den fazla program seçeneği sunuyoruz ve 18 konu alanında dünya üniversiteleri arasında ilk yüzde 1'de yer alıyoruz. Üniversite, 2022 QS Stars mükemmellik derecesinde Five Stars Plus'a ve denetlenen sekiz kategorinin (sanat ve kültür, konu sıralaması, istihdam edilebilirlik, tesisler, kapsayıcılık, uluslararasılaşma, araştırma ve öğretim) her birinde beş yıldıza sahiptir.

sizi desteklemek için buradayız

Uluslararası bir öğrenci olarak, başvurduğunuz andan gelişinize kadar ve eğitiminiz boyunca kampüsteki özel bir ekipten - Te Kahupapa - Wellington University International - destek alacaksınız. Öğrenciler, çalışmalarınızda başarılı olmanıza yardımcı olacak çok çeşitli Üniversite hizmetlerine de erişebilirler. Bunlar arasında ek çalışma yardımı, mali planlama, engelli öğrenciler için destek, gizli danışmanlık ve sağlık ve esenlik konusunda tavsiye yer alır. Victoria University of Wellington , öğrencilere pratik işyeri stajları ve gerçek dünya araştırma projelerine odaklanan profesyonel programlardan benzersiz liderlik programlarına ve derecenizin bir parçası olarak başka bir ülkede yurtdışında eğitim alma şansına kadar kariyerlerinde ilerlemeleri için fırsatlar sunar. Şu anda Singapur, Meksika, Danimarka ve Hong Kong dahil olmak üzere aralarından seçim yapabileceğiniz 35 ülke var.

İdeal öğrenci yeri

Victoria University of Wellington Wellington'ın merkezine yayılmış üç kampüsü vardır ve tümü toplu taşımaya, yerel cazibe merkezlerine, eğlence ve kafelere yakındır. Üniversitede, güzel bir doğal ortamda canlı, yaratıcı, derli toplu ve güvenli bir şehirde eğitim alacaksınız. Wellington öğrenci hayatı için idealdir. Yerleşmenize, arkadaşlar edinmenize ve Üniversite topluluğuna dahil olmanıza yardımcı olmak için öğrencilerin, Üniversitenin kültürel gruplardan spor takımlarına kadar uzanan 100'den fazla kulüp ve topluluğundan birine katılmaları teşvik edilir.

geleceğini bul

Victoria University of Wellington 'te eğitim gördüğünüzde, bağımsız düşünmeye zorlanacaksınız ve başarılı olmak için ilham alacaksınız. Kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olabilecek güçlü bir başarı temeli oluşturacaksınız. Victoria University of Wellington ile geleceğinizi bulun.

Sıralamalar

Victoria University of WellingtonYeni Zelanda'nın en eski kurumlarından biri olan , güçlü bir küresel görünüme ve akademik mükemmellik konusunda uluslararası bir üne sahiptir. Sürekli olarak dünyanın en iyi üniversiteleri arasında yer alıyoruz - 2022 QS Dünya Üniversite Sıralamasında 18.000 üniversitenin ilk yüzde 2'si arasında ve 18 konuda üniversitelerin ilk yüzde 1'i arasında yer alıyoruz.

akreditasyonlar

EFMD Equis AkreditasyonluAMBA AkreditasyonluAACSB Akreditasyonlu

Konumlar

  • Wellington

    Kelburn Parade, 6012, Wellington

sorular