Keystone logo
Victoria University of Wellington Ders ve Tezli Yüksek Lisans - MSc
Victoria University of Wellington

Ders ve Tezli Yüksek Lisans - MSc

Wellington, Yeni Zelanda

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

08 Jul 2024

NZD 10.994 / per year

Kampüste

Tanıtım

Lisans derecenizi yüksek lisans düzeyinde ileri bilimsel çalışmalarla geliştirin ve alanınızda lider olun.

Dünya çapında tanınan ve alanınızdaki bilgilere katkıda bulunan bir derece edinin. Bilim Master (MSc), bilim, kariyer için hazırlamak için teknik, laboratuvar ve akademik yazma becerilerinizi geliştirecek.

MSc sizi iki buçuk yıl tam zamanlı eğitim veya dört yıl yarı zamanlı olarak alacaktır. MSc'nizin ilk yılında uzmanlık alanınızla ilgili çeşitli kurslar alacaksınız. Daha sonra, 12–15 ay boyunca derinlemesine denetlenmiş araştırmalar yürütecek ve bir tez yazacaksınız. Çalışmalarınız sırasında, hakemli dergiler için de yayınlar yazabilirsiniz.

Bir MSc yapmak için, konu alanınızda B veya daha yüksek bir ortalama notu olan uygun bir alanda bir lisans derecesine ihtiyacınız olacaktır. Uygun bir işiniz veya başka bir deneyiminiz varsa, giriş hakkına sahip olabilirsiniz.

Master programlarının yelpazesi

Bu Yüksek Lisans programını veya uzman bilim Yüksek Lisans programlarından birini tamamlamayı seçin. Uzman programların çoğu 180 puandır ve bir tez gerektirmez.

Eğer bir BSc (Hons) yapmışsanız, tezle doğrudan 120-nokta MSc'ye gitmek için başvurabilirsiniz.

İş yoğunluğu

Tam zamanlı eğitim görüyorsanız, yılın büyük bir bölümünde haftada 40-45 saatlik bir iş yükü bekleyebilirsiniz. Üç aylık dönem başına iki ders alan yarı zamanlı öğrencilerin haftada yaklaşık 20-23 saat çalışması gerekir. Çalışıyorsanız bunu dikkate aldığınızdan emin olun.

kabul

Okul Hakkında

sorular