Keystone logo
Victoria University of Wellington Sanat Yüksek Lisansı - MA
Victoria University of Wellington

Sanat Yüksek Lisansı - MA

Wellington, Yeni Zelanda

1 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

NZD 9.212 / per course

Kampüste

Tanıtım

Yüksek Lisans düzeyinde ileri düzey çalışma ve araştırma ile Onur derecenizi geliştirin ve alanınızda lider olun.

Uzmanlık konunuzu ayrıntılı olarak inceleyin ve bu alanda dünyanın bilgi birikimine katkıda bulunma fırsatını yakalayın. Eleştirel düşünme, iletişim ve problem çözme yeteneklerinizi geliştirin ve yeni fikirler yaratmayı ve değerlendirmeyi öğrenin.

Yeni Zelanda'nın önde gelen akademik kadrosuyla birlikte çalışarak, 40.000 kelimeye kadar bir araştırma tezini tamamlayacak ve son derece gelişmiş araştırma becerileriyle konunuzda bir uzman olarak ortaya çıkacaksınız.

Sanat Yüksek Lisansı kariyer beklentilerinizi artıracak ve yeni fırsatlara kapı açacaktır. Beşeri bilimler veya sosyal bilimler alanında lider olun ve Yeni Zelanda'yı daha iyi bir yer haline getirmeye yardımcı olun.

süre

Tezli yüksek lisans yapıyorsanız, normalde 12 ay içinde veya yarı zamanlı çalışıyorsanız iki yıl içinde tamamlamanız gerekir.

İş yoğunluğu

Tam zamanlı eğitim görüyorsanız, yılın büyük bir bölümünde haftada en az 30 saatlik bir iş yükü bekleyebilirsiniz. Bu kadar saat ayıramayacaksanız yarı zamanlı öğrenci olarak kayıt yaptırmalısınız.

kabul

Okul Hakkında

sorular