Keystone logo
Villanova University

Villanova University

Villanova University

Tanıtım

Villanova University , bilginin keşfi, yayılması ve uygulanmasında mükemmelliğe ve farklılığa kendini adamış, Katolik Augustinian bir yüksek öğrenim topluluğudur. İsa Mesih'in yaşamından ve öğretisinden esinlenen Üniversite, Katolik entelektüel geleneğinin bilgeliğine dayanır ve inanç ile akıl arasındaki ilişkiye dair daha derin bir anlayış geliştirir.

Villanova, tüm akademik programların temelini oluşturan liberal sanatları ve bilimleri vurgular ve kutlar. Üniversite topluluğu, adil ve barışçıl bir dünya inşa etmek için sorumlu ve üretken yurttaşlığın meydan okumasına karşı bir coşku paylaşan ve ortak yarar için bir kaygı beslemeye çalışan tüm inançların üyelerini memnuniyetle karşılar ve saygı duyar.

Bu misyonun peşinde, kendimizi akademik mükemmelliğe, değer ve geleneklerimize ve öğrencilerimize, mezunlarımıza ve küresel topluma adadık.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Villanova

    Lancaster Avenue,800, 19085, Villanova

    sorular