Keystone logo
Villanova University Online

Villanova University Online

Villanova University Online

Tanıtım

Villanova İşletme Okulu , lisans, yüksek lisans ve yönetici eğitim programları sunan önde gelen bir eğitim kurumudur. 1922 yılında kurulan VSB , akademik titizlik, yaratıcılık ve yenilikçilik, uygulamalı öğrenme fırsatları, etik alanında sağlam bir temel ve öğrencilerin sürekli değişen, karmaşık ve ileride lider liderler ve küresel vatandaşlar olmaya hazırladığı uygulamalı bir eğitim ile tanınır. iş dünyasının hızlı tempolu dünyası.rawpixel / Unsplash

two people handshaking above table with laptop

Villanova Üniversitesi Hakkında

Ortak eğitim Roma Katolik bir kurum olan Villanova Üniversitesi, 1842 yılında, Villinova, Villanova'daki Aziz Augustine Nişanı tarafından kurulmuştur. Yüksek öğrenimin önde gelen bir kuruluşu olan Villanova, liberal sanatlara dayanan kapsamlı bir eğitim sunar; hakikat, birlik ve sevginin Augustinian ideallerine ortak bir bağlılık; ve başkalarına hizmet etmek için ayrılmış bir topluluk.

Üniversite'nin altı kolejinde çeşitli lisans, yüksek lisans ve profesyonel programlar sunulmaktadır: Liberal Sanat ve Bilim Koleji, Villanova İşletme Okulu, Mühendislik Koleji, Hemşirelik Yüksekokulu, Profesyonel Çalışmalar Koleji, Villanova Üniversitesi Charles Widger Hukuk Okulu gibi. 10.000 lisans, yüksek lisans ve hukuk öğrencisini geride bırakan toplam kayıt ile Villanova, Commonwealth of Pennsylvania'daki en eski ve en büyük Katolik üniversitesidir.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Villanova

    Villanova, Amerika Birleşik Devletleri

    programlar

      sorular