Keystone logo
Vytautas Magnus University Biyoteknoloji ve Farmasötik Analizde Bilim Ustası
Vytautas Magnus University

Biyoteknoloji ve Farmasötik Analizde Bilim Ustası

Kaunas, Litvanya

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

01 May 2024

Request earliest startdate

EUR 5.157 / per year

Kampüste

Tanıtım

“Biyoteknoloji ve Farmasötik Analiz” programı, çeşitli biyoteknolojileri ve bunların farklı alanlardaki uygulamalarını (gen mühendisliği, fermantasyon, gıda teknolojisi, farmasötikler) kapsayan konular ve farklı analiz yöntemlerini içeren konular ve bunların geliştirilmesi, uygulanması ve kantitatif olarak uygulanması ile ayırt edilir. ve farmasötik maddelerin kalitatif analizi. Program, ikinci eğitim seviyesinin özelliği olan becerileri sağlar - analiz, değerlendirme, teklif sunma, problem çözme, özerklik geliştirme vb. Program daha analitik konuları kapsar ve bu çalışmaları tamamlayan bir uzman, herhangi bir araştırma alanındaki analiz laboratuvarında veya analiz alanında veya analiz alanıyla ilgili şirketlerde, araştırma enstitülerinde, merkezlerde çalışabilir veya devam edebilir. doktora programında öğrenimini sürdürmektedir. Bu çalışmaların tamamlanmasının ardından teknolojik bilimler alanında yüksek lisans derecesi verilir.

Programın öğrenme çıktıları, orijinal fikirler ve bunların uygulanması için bir temel oluşturan, biyoteknoloji ve farmasötik analiz alanındaki ileri bilgileri birleştiren teorik ve pratik öğrenmeye odaklanır; sosyal ve etik yönleri dikkate alarak bilgiyi entegre etme ve kararları formüle etme becerisinin yanı sıra.

Eğitmen ve öğrencilerden geri bildirim

Biyoteknoloji ve farmasötik analiz", işverenler tarafından her zaman talep edilen pratik araştırma çalışmalarına vurgu yapar ve yalnızca farklı teknolojik endüstrilerde ve araştırma laboratuvarlarında değil, aynı zamanda endüstri ve araştırma kurumlarının analitik laboratuvarlarında da son derece geniş fırsatlar sunar. yaşam bilimleri ve doğa bilimleri.

Akademisyen Audrius Maruška, Program Başkanı

kabul

Program Sonucu

Kariyer fırsatları

Burslar ve fon sağlama

Program Öğrenim Ücreti

Okul Hakkında

Chat with students

sorular