Keystone logo
Vytautas Magnus University Muhasebe ve Finans Lisansı / Учет и Финансы (Rusça/İngilizce)
Vytautas Magnus University

Muhasebe ve Finans Lisansı / Учет и Финансы (Rusça/İngilizce)

Kaunas, Litvanya

4 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

01 May 2024

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

Tanıtım

Why choose this program?

  • Muhasebe, sayıların anlamını ve herhangi bir şirkette meydana gelen önemli süreçleri anlamaya yardımcı olan bir iş dilidir.
  • Program, yaratıcı, dijitalleştirilmiş muhasebe, sürdürülebilir (yeşil) finansal yönetim, vergi optimizasyonu, kurumsal değer yaratma, risk yönetimi ve gelecekteki fırsatların değerlendirilmesini yürüten yüksek nitelikli, yenilikçi finansörler hazırlar.
  • Hem muhasebeyi hem de finansı yönetmeye hazır olacaksınız.
  • En büyük şirketlerin yöneticilerinin, işi ne kadar başarılı bir şekilde yönetecekleri konusunda doğru kararları almalarına yardımcı olabileceksiniz.
  • Her işletmenin bir muhasebeciye ihtiyacı vardır; geniş iş fırsatlarına sahip olacak ve bir şirketi mi yönetmeyi yoksa kendi işinizi yönetmeyi mi tercih etme olanağına sahip olacaksınız.

Eğitim Dili: İlk eğitim yılında Rusça, ikinci sınıftan itibaren ise İngilizce eğitim verilmektedir.

About the Programme

Çalışma programı, kişinin genel bilgi ve özel yetenekler geliştirmesinin yanı sıra muhasebe, finansal yönetim ve daha yüksek düzeyde ileri çalışmalar için gerekli temel ve uygulamalı bilgileri sağlamasına olanak tanır. Küçük ve orta ölçekli işletme organizasyonları ülkelerin çoğunda hakimdir; bu, muhasebe organizasyonu, yönetimi, mali analiz ve yönetimin ilke ve yöntemlerini iyi bilen evrensel bir uzman gerektirir; mali ve vergi muhasebesi politikalarını bağımsız olarak formüle edebilir ve eleştirel olarak değerlendirebilir; muhasebe ve mali yönetim sorunlarını çözmek; İşletmelerin ve kamu kuruluşlarının finansmanını planlayabilir, organize edebilir, kontrol edebilir ve değerlendirebilir ve sürekli değişen bir ortamda finansal yönetim kararlarını gerekçelendirebilir. Bu çalışma programını tamamlamak, İşletme Yönetimi alanında lisans derecesi aldı.

Internship

Staj program müfredatının bir parçasıdır. Bunu ticari şirketlerde, kamu sektörü kuruluşlarında ve diğer kuruluşlarda yapabileceksiniz. Staj sırasında, kurumdaki muhasebe politikasının oluşumunu ve muhasebe ve finans organizasyonunu öğrenecek, muhasebe ve finans alanındaki teorik bilgilerinizi geliştirecek ve muhasebe ve finans yönetimi konusunda pratik becerilerinizi geliştireceksiniz. Organizasyon yapısı, son yıllardaki faaliyetleri, performansı, beklentileri, şirketteki prosedürler ve muhasebe prosedürlerinin yanı sıra mali ve vergi raporlaması hakkında bilgi edineceksiniz. Muhasebe bilgi teknolojileri üzerine Eğitim Stajı, muhasebe bilgi sistemleriyle çalışırken edinilen pratik becerilerin geliştirilmesine odaklanmıştır.

kabul

Program Sonucu

Kariyer fırsatları

Burslar ve fon sağlama

Program Öğrenim Ücreti

Öğrenci Görüşleri

Okul Hakkında

Chat with students

sorular