Keystone logo
Voxel School

Voxel School

Voxel School

Tanıtım

Voxel School Üniversite Dijital Sanatlar Merkezi, alanında lider bir özel sermaye merkezidir. 2016 yılında kurulan bu kuruluş, on yılı aşkın bir süredir üniversite yönetimi ve öğretimiyle güçlü bir şekilde bağlantılı olan animasyon, video oyunu, film, görsel efektler ve yeni teknolojiler sektörlerindeki profesyoneller tarafından yönetilmektedir.

Voxel School dijital sanatlar alanıyla ilgili yeni alanların geliştirilmesinde, her zaman en güncel iş gerçekliğiyle uyumlu ve Dijital Ekonomiye yanıt veren, toplum için yararlı bir araç olmaya kendini adamıştır. Bu amaçla okul, en iyi profesyonel yetenekleri öğretime çekmeye odaklanıyor ve çabalarını öğrencilerine yüksek performanslı bir deneyim sunmaya yoğunlaştırıyor.

Üniversite Merkezi, üniversite-iş dünyası bağlantısı için önemli stratejik ittifaklara sahiptir. Bunlar arasında, Voxel School öğrencilerinin profesyonel video oyunu ortamına entegrasyonu için ortak çalışmayı sağlayan ve uluslararası olarak onaylanmış tek eğitim merkezi olan Sony PlayStation Iberia ile yapılan ittifak, üniversite eğitimlerinin ulusal bölgede sunulması açısından öne çıkıyor. PlayStation ortağı.

Voxel School Deusto Üniversitesi'ne bağlı ve Madrid Complutense Üniversitesi ile işbirliği anlaşması bulunan bir üniversite merkezidir ve 3D ve Video Oyunları, Film ve Reklamcılık ve Tasarım ve İllüstrasyon alanlarında resmi üniversite derecelerinin yanı sıra profesyonel yüksek lisans dereceleri sunar. aynı alanlarda.

Konumlar

  • Madrid

    Calle de los Vascos, 25, 28040, Madrid

sorular