Keystone logo
Voxel School Máster en Concept Art
Voxel School

Máster en Concept Art

Madrid, İspanya

10 Months

İspanyol

Tam zamanlı

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

harmanlanmış, Kampüste

Tanıtım

Video oyunu, film ve reklam projelerinin prodüksiyon öncesi aşamalarında sanatsal kavramsallaştırmayı ele almak için birinci düzey teknik ve sanatsal yetenekler geliştirir.

Dijital tabanlı yaratıcı bir projenin tasarımı, görsel bölümünün ön prodüksiyonu ve sanatsal yönetimi alanında son derece uzmanlaşmış bir eğitim alın.

Yüksek lisans sırasında, profesyonel düzenleme ve dijital görüntü işleme yazılımıyla dijital çizim ve boyama tekniklerini daha derinlemesine inceleyin, ayrıca üretim süreçlerinizi kolaylaştıracak 3D araçları uygulamayı öğrenin.

Yüksek lisans derecesi, profesyonel bir portföy geliştirme seçeneğinin yanı sıra, sektördeki çalışmalarınıza görünürlük kazandırabileceğiniz, fuarlara, yarışmalara katılabileceğiniz ve okulun multidisipliner kolektif projesinin parçası olma seçeneğine sahip olacağınız bir proje atölyesine sahiptir. profesyonel festivaller.

Video oyunları, animasyon filmleri, canlı aksiyon filmleri, diziler, görsel iletişim ve reklamcılık gibi çok çeşitli sektörlere odaklanabileceksiniz.

Bunlar resmi unvanlar mı?

Yüksek lisans dereceleri ise, amacı hem öğretmenler hem de şirketlerle yapılan projeler aracılığıyla öğrenciyi sektörle buluşturmak olan kendi dereceleridir.

Madrid Complutense Üniversitesi'nden alınan yüksek lisans dereceleri, Madrid Complutense Üniversitesi tarafından verilen kalıcı eğitim programlarıdır.

İspanyol üniversitesi iki tür yüksek lisans derecesi vermektedir: Üniversite Yüksek Lisans Derecesi ve Kalıcı Eğitim Yüksek Lisans Derecesi. İlk tür, üniversitede doktora ve ardından öğretmenlik kariyerine erişmek isteyen öğrenciler için endikedir. Voxel School yeterlilikleri arasında yer alan ikinci tür, öğrenciyi endüstriyel dokuyla buluşturan ve orada iş bulmasını sağlayan mesleki bir yeterlilik olarak tasarlanmıştır.

kabul

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular