Keystone logo
Varna University of Management

Varna University of Management

Varna University of Management

Tanıtım

Varna University of Management ( VUM ), Avrupa, Bulgaristan'da bulunan uluslararası bir işletme okulu. 50'den fazla ülkeden gelen öğrenciler İşletme ve Pazarlama, Bilişim, Turizm ve Otelcilik Yönetimi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları alanlarında mükemmel bir eğitim almaktadır .

VUM , İngiltere (Cardiff Met), İsviçre (BHMS), Hollanda (Stenden University) gibi ülkelerde üniversitelerle işbirliği içinde, tamamen İngilizce olarak verilen Lisans ve Yüksek Lisans programlarının çift diploma programlarını sunmaktadır . Öğrenciler ortak kuruluşlarda olduğu gibi senkronize müfredatı inceler ve sınavlarda aynı yüksek standartları karşılamak zorundadırlar. Onlar ortaklık üniversiteler ve hem derece ile mezun VUM .

VUM , işletmelerle mükemmel bağlantıları koruyor ve öğrencilerine ABD, Avustralya, İngiltere, Almanya, İspanya ve İtalya'daki en iyi işverenleri yerleştirme konusunda uzun süredir devam eden başarısını gösteriyor.

Küresel Sıralamalarda VUM

  • Prestijli U-Multirank derecelerine göre, VUM , öğrenciler Hareketliliği için dünya çapında 1600 HEI arasında birinci sırada yer aldı
  • VUM , Palme of Excellence'ın Doğu Avrupa için sınıflandırmasıyla 3 Palmes of Excellence - Uluslararası İşgücünü güçlendiren Mükemmel İşletme Okulu verilmiştir.
  • Üniversite, Best-masters.com tarafından MBA derecesi için Doğu Avrupa'da 9. sıradadır.
  • Üniversite Best-masters.com tarafından Uluslararası Turizm ve Otelcilik Yönetimi (Yüksek Lisans) derecesi için dünyada 20. sırada yer almaktadır.
  • Sosyal Bilim Araştırma Ağı'na (SSRN) göre, VUM fakültesi ve öğrencileri tarafından yayınlanan yayın sayısı dünya çapındaki işletme okulları arasında ilk 300'de en üst sıralarda yer almıştır.

Konumlar

  • Varna

    13A Oborishte Street , , Varna

sorular