Keystone logo
© Eva Dang
Warwickshire College Group

Warwickshire College Group

Warwickshire College Group

Tanıtım

Bu, bir kalifikasyona yönelik ilk adımınız mı, yoksa hayat boyu öğrenme isteğinizin bir parçası olsun, size sunacağımız birçok farklı kurs ve müfredat dışı faaliyetimiz var.

Birleşik Krallık'taki en büyük ve en yüksek eğitim kolejlerinden biri olarak, iki eyaletteki benzersiz kolejlerle, daha geniş beceri tabanlarının geliştirilmesine ve tüm öğrencilerimiz için gelişmiş destinasyonlara yol açan öğrenme deneyimleri sunmayı hedefliyoruz.

Son zamanlarda yaptığımız inceleme, başarılarımızın yanı sıra öğrencilerimize ve endüstri ihtiyaçlarını karşılama konusundaki güçlü odaklarımıza da dikkat çekiyor. Aynı zamanda İngiltere'deki Privy Council tarafından Vakıf Derecesi Ödüllendirme Yetkisi verilecek olan sadece beş kolejden biriyiz - yani yüksek öğrenim akademik kalitesi ve standartları herhangi bir üniversiteye eşittir.

Öncelikle, ilerlemek için ihtiyaç duyduğunuz yaşamsal nitelikler ve bilgi ile değil, bir sonraki adımlarınızda size yardımcı olacak temel aktarılabilir beceriler olduğuna inanıyoruz.

WCG, sürekli rekabetçi bir dünyada başarılı olmanıza yardımcı olacak girişimci ve yenilikçi becerileri ve davranışları aşılayarak girişimci bir zihniyet geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Yukarıdakilerin tümünü destekleyici, arkadaş canlısı, yüksek kaliteli ve teknolojik olarak tahrik edilen bir ortamda sunuyoruz. Öğrencilerimizin başarı oranları ve A-seviyesi sonuçları, öğrencilerimizin dünyaca tanınmış markalarla geniş bir yelpazede kariyerlerine devam etmeleri ile her zaman yüksek seviyededir ve birçok öğrenci kendi işlerini ve kurumsal projelerini de kurmuştur.

Konumlar

  • Royal Leamington Spa

    Warwick New Road, CV32 5JE, Royal Leamington Spa

    programlar

      sorular