Keystone logo
Washington College

Washington College

Washington College

Tanıtım

1782'de kurulan Washington College , egemen Amerika Birleşik Devletleri'nde kiralanan ilk kolejdi. General George Washington bize adını ödünç verdi, kuruluşumuza 50 gine bağışladı ve ilk Ziyaretçiler ve Valiler Kurulumuzda görev yaptı. O zamanlar amacımız sorumlu yurttaş liderler yetiştirmekti. Günümüzde, öğrencilerimize sağlıklı ve yenileyici bir küresel topluluk sağlayarak, amaca yönelik seçimler yoluyla kendi koşullarında başarılı olma şansı vermeye kararlıyız.

Washington College öğrencileri, tutkulu oldukları projelerde olağanüstü öğretim üyeleriyle yakın işbirliği içinde çalışırlar. Cater Society ve Toll Fellows gibi programların kolaylaştırdığı bağımsız araştırmalar ve uygulamalı öğrenim deneyimleriyle, öğrencilerimiz ne okurlarsa çalışsınlar harika fırsatlara erişebilirler. Rose O'Neill Edebiyat Evi'ndeki antika tipo baskılar üzerine bir kitapçık yazdırın, Çevre ve Toplum Merkezi araştırma gemilerinden birinin güvertesinden Chester Nehri'ni tarayın veya Starr Merkezi ile kolonyal kasabamızda Amerikan tarihini inceleyin. İnsan ve çevre sağlığını optimize etmek için eski bilgeliği ve modern bilimi Eastern Shore Food Lab ile birleştirin.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

 • Chestertown

  Washington Avenue,300, 21620, Chestertown

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular