Keystone logo
Webster University Athens

Webster University Athens

Webster University Athens

Tanıtım

Webster Atina Çeşitliliği ve katılımı kucaklayan ve kutlayan ve uluslararası anlayış ve takdiri destekleyen bir kampüs kültürünün geliştirilmesine adamıştır. Öğrencilerimizi yaşadıkları ve hizmet ettikleri modern toplumlara etkili, sorumlu ve dinamik katılım için hazırlamak, kişisel ve mesleki yaşamlarında mükemmellik ve liderlik etmek. Kampüsümüz Atina, Yunanistan - tarihi bölgede Plaka.

Kaliteli eğitimi

Hedefimiz, eğitim hedeflerinize ulaşmaktır. Webster Athens'de benzersiz bir eğitim deneyimi edinmek yardımımızla Kabul Ofisi'ni +30 211-990-5309 ve +30 211-990-5329 numaralı telefondan arayarak başarabilirsiniz.

yaparak öğrenmek

İlgiğiniz iş veya iletişim olsun, Webster Atina'da aktif bir öğrenci olacaksınız. Sınıfta size yeterince "deneyim" sağlamazsa, Yunanistan'ın başkentindeki yerimiz bol miktarda staj olanağı sağlayacaktır.

Birinci isim temelinde

Webster Atina, öğrenci-öğretim oranının düşüklüğü ve ortalama sınıf büyüklüğüyle, eğitiminizi kişiselleştirir. Fakülte öğrencileri adlarıyla tanır ve gerektiğinde öğrencilere yardımcı olabilir.

Webster Athens, müfredatta uluslararası bir perspektif içeren, öğretimde mükemmelliğe adamıştır. Her adımda, başarılı olmak için gereken dikkati ve desteği alacaksınız.

Amerikan Lisans ve Yüksek Lisans derecelerini akademik derinliği teşvik eden ve sizi çeşitli çıkarları keşfetmeye teşvik eden esnek bir yapıda sunuyoruz. Webster Atina'da çalışma gezileri, konferanslar ve stajlar yoluyla beceri ve yetkinlik geliştirme fırsatları bulacaksınız. Kampüsümüzde, kültürel olarak farklı bir çevrede, ömür boyu uluslararası bir ağ oluşturacak bir eğitimden geçeceksiniz.

Webster Üniversitesi, St. Louis, Missouri'de 1915'de kurulmuş ve kar amacı gütmeyen ve ABD Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite edilmiş bir üniversitedir. Webster Üniversitesi'nin eğitim ortamı, küçük bir üniversitenin olanaklarını büyük bir olanak ile harmanlıyor. Yakında gireceğiniz mesleki dünyayla bağlantılı olarak eğitimle ilgili elden bir yaklaşım sağlamak için kampüste her şey yerinde.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Athens

    9 Ipitou Street, 105 57, Athens

programlar

    Kurum ayrıca şunları sunar:

    sorular