Keystone logo
Welch College

Welch College

Welch College

Tanıtım

Hakkında Welch Koleji ait ve işletilen Özgür İrade Baptistlerin Ulusal Birliği tarafından ve bu dernek tarafından seçilen mütevelli heyeti tarafından yönetilir edilir. kolej Free Will Baptist Treatise belirtilen inanç ve uygulamalara abone.

Özgür İrade Baptistlerin Ulusal Birliği 1942 yılında Free Will Baptist Bible College olarak üniversiteyi kurdu. National Association Talim Terbiye Kurulu, merkezi Güneydoğu, güneybatı ve Midwest mezhepsel nüfusun önemli merkezleri arasında yer alan yeni üniversite için ideal bir sitede olarak Nashville seçti.

Talim Terbiye Kurulu kolej ilk cumhurbaşkanı, o 34 yıl için düzenlenen bir yazı olarak Gürcistan yerli Linton C. Johnson seçildi. Dr. bakanlığı Johnson ve eşi Ruth kolej, sponsorluk mezhep ve yirminci yüzyılda teolojik ifade karakterini şekillendirmede tekil etkisi oldu. Onun liderliğinde, kolej birçok yeni bina ve çalışma programları ile kapsamlı bir akredite İncil üniversiteye bir yavru kuş İncil okuldan taşındı.

kolej sonra Davidson Hall olarak bilinen tarihi Richland-West End semtinde, Richland Caddesi üzerinde bir bina satın aldı. Sekiz öğrenci orijinal öğrenci gövdesini içeren, 1942 yılında orada toplandı. Orijinal öğretim üyeleri ve personel Laura Belle Barnard, JR Davidson ve Henry Melvin gibi luminaries dahil, dört numaralı. Başlangıçta iki yıllık bir kurum, üniversite 1950 yılında 1949 yılında çalışmanın üçüncü yıl ve dördüncü yılını eklendi ve 1951 yılında beş yaşlılar için ilk lisans dereceleri kazandı.

2012 yılında üniversite daha kapsamlı Hıristiyan üniversiteye gelişimini belirtmek için Welch Koleji adını değiştirdi. kolej John L Welch ve eşi Mary için adlandırılır. Welch ilk moderatör ve dernek eğitim sekreteri olarak görev yapmış, 1935 yılında Özgür İrade Baptistlerin Ulusal Derneği kurmak için bir araya doğu ve batı Özgür İrade Baptistler getirerek önde gelen isimlerinden oldu.

Dr. ek olarak LC Johnson, Welch Koleji dört başkanlarının önderliğinde olmuştur: LR Ennis (1944-1947), Dr. Charles A. Thigpen (1979-1990), Dr. C. Thomas Malone (1990-2002), ve Dr. J. Matthew Pinson (2002-günümüz). Bugün Koleji yaklaşık 22 devlet ve birçok uluslararası ülkeden yaklaşık 315 öğrenci her yıl kaydolur.

Kampüs hayatı Toplum - Birlikte daha iyiyiz Bu eğitim kursları ve ders kitaplarının daha oluşur nerede Welch Koleji'nde olmak için heyecan verici bir zamandır. çoğu öğrenci burada gelirken geride aile bırakmış olsa da, üniversiteye yakın dostluk topluluğu onları evde hissediyorum sağlayacaktır. Fakülte ve personel dostça ve erişilebilir ve çok sayıda öğrenci örgütleri dahil çeşitli bakanlık gruplar, toplumlar, okul içi etkinlikler, dramatik ve müzikal grupları ve bütün hayatlarını sürecek anlamlı ilişkileri geliştirmek için öğrencilere birçok fırsat daha-sağlamaktadır.

Kampüs Faaliyetleri Blok parti Blok Partisi, her güz döneminin ikinci tam hafta Cuma yer alan bir üniversite aile piknik olduğunu. piknik kampus kulübü geçit, oyun ve eğlence tarafından takip edilir.

Rush Gece Rush Gece her güz döneminin üçüncü tam hafta Cuma olur. Dört erkek kulüpleri (APHA Chi Omega Derneği, John Bunyan Derneği, Pi Gama Chi Derneği ve William Jennings Bryan Derneği), dört kadın kulüpleri (Christina Rossetti Derneği, Elizabeth Barrett Browning Derneği, Louisa Mae Alcott Derneği ve Charlotte Bronte Derneği) ve Banliyö Konseyi üyeleri için dönem başından beri yarıştı. gece onların örgüte katılmak için yeni öğrencileri ikna etmek için son bir girişimde yapıyoruz kulüpleri tarafından oluşturulan bir video komedileri ile doludur. yeni öğrenciler seçtikleri kulüp "acele" iki dakika orta mahkemede yerleştirilir ve verildiğinde olay spor salonunda sona erer. Her öğrenci onlar Welch College devam ederken bir üyesi olacak hangi kulüplerinden biri katılması bekleniyor. Bu kulüpler, her kişiye kampüsümüze sosyal bir yer, amaç ve bağlılık duygusu vermek yardımcı olur.

Welch Film Festivali Welch Film Festivali, bir sanat formu ve bakanlık aracı olarak videografi geliştirilmesini ve takdir teşvik aracı olarak, 2008 yılında başlatılan bir yıllık bir olaydır. Festival kilise gençlik grupları, mezunlar ve Welch Koleji ailesi üyelerinden girişlere açıktır. Ödüller hakimlerin takdirine En İyi Film, En İyi Performans, Teknik Merit İyi ve diğer kategoriler için verilmiştir. Yukarıda daha fazla bilgi için festivalin adını tıklayın.

Genç / Senior Ziyafet Her yıl genç sınıf Kıdemli sınıf onurlandırmak için resmi bir ziyafet ve eğlence düzenler. katılmak için bir farkı yoktur.

Toplum Hizmeti kan Sürücüler İki ya da üç kez bizim öğretim üyeleri, personel ve öğrencilerin beden kampüs kan sürücüler katılmak her yıl. Kızıl Haç bünyesinde bu olaylar için bir mobil ekip gönderir. Welch Koleji üst başına düşen veren üniversite kampüslerinden biri olarak Nashville üne sahiptir.

Bakım Super Bowl Her yıl, önce Super Bowl, bizim kampüs kulüpleri çoğu gıda teneke toplayabilir kim olduğunu görmek için yarışırlar. Bakım örgüt Super Bowl ile işbirliği içinde, onlar o zaman bizim toplumda ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmak üzere İkinci Hasat bağışlanıyor.

Proje Kabak gün bir Pazar olmadıkça Proje Kabak, 31 Ekim her yıl gerçekleşir. toplum için sosyal yardım olarak, öğrencilerin beden katılmak isteyen herhangi çocuklar için festival alternatif olarak mini karnaval ev sahipliği yapmaktadır. Kampüs kulüpleri kabinleri çalışır. Yerel kilise gençlik ve mahalle çocukların ve yetişkinlerin Yüzlerce tipik katılacak.

Manevi Formasyonu Namazın Günleri Welch Koleji biri benzersiz özelliği diğer aktiviteler kenara bir gün dua her dönem ayarlayan bir yönetim, öğretim üyeleri, personel ve öğrenci organıdır. daha sonra bir dönem daha Allah'a karşı kalplerimiz çevirmek, biz Rablerinin konsantre ve hayatımızda O'nun müdahale istemek için bir zaman olarak Dua Günü keyif alıyorum.

Kutbunda See You Pole (SYATP) de See You okul başlamadan önce sabahın erken saatlerinde namaz, kutsal okuma ve ilahi-şan için kendi yerel okulun önünde bir bayrak direği her yaştan Hıristiyan öğrencilerin bir yıllık toplama olduğunu. Bu olay Eylül her dördüncü çarşamba gerçekleşir.

Öğrenci Revivals Tipik olarak, Öğrenci Konseyi O'nun Word Allah'ın lider ve itaat daha fazla bağlılık doğru birbirlerini teşvik etmek gibi öğrenci başkanlığındaki canlanma hizmetleri gibi etkinlikler, namaz ve oruç dönemleri, ya da dua konser planı olacaktır.

liderlik gelişimi Liderlik Eğitimi Yerleşik yardımcıları, Öğrenci Konseyi üyeleri, öğrenci rehberlere ve SpirituaLife liderleri yoğun bir eğitim süre güz dönemi için bir hafta erken gelir. Onlar da Freshman Oryantasyon sırasında yeni öğrencilere yardımcı olarak eller bu kulu lideri becerileri uygulama için bir şans var, üniversite başlamadan önce bir hafta. Fırça-up eğitimler daha sonra yıl boyunca devam etmektedir.

Tennessee Üniversitelerarası Eyaleti Yasama (TISL) Welch Koleji eyalet başkenti yasama katında yıllık müzakereci oturumlara Öğrenci Konseyi delege göndererek Tennessee Üniversitelerarası Devlet Yasama (TISL) destekler. Temsilcimiz 2011 yılının sonbaharında "En iyi Senatörü" ödülünü kazandı.

Çevrimiçi Öğrenme her yerden diploması Eğer ciddi bir Welch College kampüsü öğrenci olarak çalışmalar için taşındıktan dikkate yapamaz mısınız? Sorun yok! Welch Koleji sürece iyi bir internet bağlantısına sahip olarak, nerede gelebilir.

Bu kendileri zaten aile, kilise, iş ya da kariyer bakmakta bulmak yetişkinler için mükemmel bir program. Onlar mevcut sorumluluklarını kesmek zorunda kalmadan, daha etkili bir kilise ya da iş işçi olma üzerinde çalışabilirsiniz.

Eğer her şeye bağlılık, mükemmellik ve hizmet için aynı bağlılık varsa, o zaman biz konuşmalıyız! Program kampüs programı aynı, akredite edilmiştir. bütün derslerden, tüm öğrenciler ve tüm öğretim üyeleri arasında her şeyde Tanrı'nın Word Sadakat,. Bu kampüste ya da çevrimiçi üzerinde, Welch Koleji olduğunu.

Konumlar

  • Nashville

    3606 West End Avenue Nashville, Tennessee 37205, 37205, Nashville

    sorular