Keystone logo
West Virginia University – Reed College of Media

West Virginia University – Reed College of Media

West Virginia University – Reed College of Media

Tanıtım

WVU Reed College of Media 1939 yılından bu yana gazeteciler ve stratejik iletişimciler mezun eden öğrenci merkezli bir gazetecilik okuludur .

Kökleri geleneklere dayanmakla birlikte, WVU Reed Medya Fakültesi aynı zamanda yenilikçi bir müfredat ve öğrencileri günümüz medya sektöründeki kariyerlere hazırlayan gerçek dünya deneyimleri sunmaktadır. Online yüksek lisans eğitiminde öncü olan Entegre Pazarlama İletişimi (IMC) programı, ülkenin ilk tamamen online yüksek lisans programıdır ve Veri Pazarlama İletişimi (DMC) programı, özellikle verilerin pazarlama iletişimi üzerindeki etkisine odaklanan ülkenin ilk yüksek lisans derecesidir.

Dr. Perley Isaac Reed HakkındaDr. Perley Isaac Reed 1939 yılında West Virginia Üniversitesi'nde Medya Koleji'ni kurdu. Eski bir İngilizce ve gazetecilik profesörü olan Reed, WVU'daki gazetecilik kurslarının genişletilmesine yardımcı oldu ve bağımsız bir okul haline geldiğinde Medya Koleji'nin ilk müdürü seçildi.

Reed, Medya Fakültesi'nin öğrenci organizasyonlarının birçoğunun kuruluşunda kilit rol oynamıştır. Ayrıca iki ulusal grubun kurulmasına da yardımcı oldu: akademik mükemmelliği tanıyan ve gazetecilik ve kitle iletişiminde bursu teşvik eden bir üniversite onur topluluğu olan Kappa Tau Alpha ve daha sonra Gazetecilikte Eğitim Derneği'ne bağlanan Amerikan Gazetecilik Okulu Yöneticileri Derneği.

Reed, gazetecilik öğrencilerinin bu alandaki uygulayıcılardan haberdar olmalarına ve onlarla yakın temas halinde olmalarına inanıyordu ve sık sık çalışan basın mensuplarını öğrencilere özel dersler vermeye davet ediyordu. Bu konsept, Kolej'in her yıl düzenlediği "Gazetecilik Haftası" ve Ogden Gazeteleri Seminer Serisi gibi özel etkinliklerin yanı sıra misafir öğretim görevlisi ve profesyonel olarak mezun oldukları okula dönen çok sayıda mezun aracılığıyla devam etmektedir.

Reed her şeyden önce gazetecilik ve kitle iletişiminde profesyonelliği simgeliyordu. Disipline ve sıkı çalışmaya inanırdı - hem kendisi hem de fakültesi ve öğrencileri için - ve şu düsturla yaşardı: "Doğruluk! Doğruluk! Doğruluk!"

Reed'in mirası sadece WVU'da sağlam bir şekilde kurulmuş bir Medya Fakültesi değil, aynı zamanda şu anda dünyanın dört bir yanında gazeteci ve profesyonel iletişimci olarak çalışan öğrencilere aşılanmış, tanımlanması zor bir profesyonellik ruhunu da içeriyor.

Martin Hall'un Kısa TarihçesiWVU'nun Downtown Kampüsünün kalbinde yer alan Martin Hall, Üniversite kampüsündeki en eski binadır. 1870 yılında tamamlanan binanın orijinal adı University Hall'dur. Woodburn Female Seminary ve Monongalia Academy'nin 1867 yılında birleşmesiyle kurulan yeni Batı Virginia Üniversitesi tarafından inşa edilen ilk binadır.

i,jhtdsb

Martin Hall'un benzersizliği onu yıkılmaktan kurtardı - yeni inşaatlara yer açmak için yıkılan birçok eski Üniversite binasının kaderi. Martin Hall ve Woodburn Circle'daki diğer binalar (Woodburn Hall ve Chitwood Hall) 19. yüzyıl mimarisinin yeri doldurulamaz örnekleri olarak kabul edilerek Ulusal Tarihi Yerler Siciline kaydedilmiştir.\nÜniversitenin eski mimarı George A. Smyth, Martin Hall'un "Klasik Canlanmanın eklektik döneminde inşa edildiğini ve İkinci İmparatorluğun Fransız tarzında olduğunun tanımlanabileceğini" söyledi.

Binanın adı 1889 yılında Üniversitenin ilk başkanı olan Rev. Alexander Martin'in onuruna Martin Hall olarak değiştirilmiştir. İskoçya doğumlu bir Metodist papaz olan Martin, kuruluşundan 1875 yılına kadar WVU'nun başkanlığını yapmıştır.

Martin Hall yaklaşık 50 yıl boyunca hazırlık öğrencilerinin tüm derslerinin merkezi olmuş ve Columbian ve Parthenon Edebiyat topluluklarının merkezi olarak hizmet vermiştir. 1918'den 1952'ye kadar fizik bölümüne ev sahipliği yapmıştır.

1952 yılında Medya Fakültesi dekanı Dr. Perley Isaac Reed, Woodburn Hall'un en üst katındaki sıkışık binadan Martin Hall'a taşınmak için dilekçe verdi. Bir tadilatın ardından Medya Fakültesi 1953 yılında yeni binasına taşındı.

Dekan Guy Stewart'ın yönetiminde bina 1976-1977 yıllarında büyük bir tadilattan geçmiştir. Martin Hall'un içi boşaltıldı ve sınıf ve ofis alanlarını iyileştirmek ve daha iyi olanaklar sağlamak için yeni bir iç mekan inşa edildi.

2005 yılından bu yana Martin Hall, binanın eskiyen altyapısını iyileştirmek ve Medya Fakültesi öğrencileri için daha modern bir eğitim ortamı sağlamak üzere tasarlanmış bir dizi yenilemeden daha geçmiştir. Martin Hall'un son tadilatı, Dekan Stewart'ın vizyonunun bir uzantısı olarak Medya Fakültesi'ni 21. yüzyıla taşıyor.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • USA Online

    USA Online, Amerika Birleşik Devletleri

sorular