Keystone logo
Westcliff University

Westcliff University

Westcliff University

Tanıtım

Westcliff University hızla gelişen İşletme ve Eğitim alanlarına girmek isteyen öğrencilere kaliteli eğitim sağlamak için kurulmuştur. İlk onayını 1993 yılında Özel Ortaöğretim Sonrası Eğitim Bürosu'ndan (www.bppe.ca.gov) alan Westcliff University , İşletme Fakültesi ve Eğitim Fakültesi'nde çeşitli programlar sunmaktadır. Westcliff University 'in müfredatı, işletme ve eğitim alanındaki yüksek lisans ve lisans derece programlarının yanı sıra diğer sertifika programlarından oluşur.

Bazı okullar yalnızca teorik kavramları öğretirken, Westcliff University öğrencileri günümüz iş piyasasında gerekli olan pratik ve teorik unsurlara hazırlar. Westcliff University tam zamanlı çalışan öğrencilere uygun ve uygun maliyetli, yenilikçi çevrimiçi ve karma uzaktan eğitim kurslarına kaydolma şansı sunar.

Westcliff University öğrencileri kişisel, akademik ve profesyonel olarak hazırlamanın önemini vurgular. Üniversite, programlarının yenilikçi, güncel ve yüksek kalitede olmasını sağlamak için Google, Hyundai, Deloitte, Hewlett Packard gibi kuruluşların önemli liderlerini içeren Mütevelli Heyeti ve Program Danışma Konseyi üyelerinden rehberlik ve uzmanlık almaktadır. , Hitachi Capital, Cox Communications, CATESOL, California Üniversitesi Başkanlık Ofisi ve diğer yerel ve ulusal işletmeler ve kuruluşlar.

Konumlar

  • Irvine

    University Tower 4199 Campus Drive #650

sorular