Keystone logo
Western State Colorado University

Western State Colorado University

Western State Colorado University

Tanıtım

Lider olmak. Dağcı olun.

Western Colorado Üniversitesi, ödün vermeyen mükemmellik ve bireysellik arayışlarında öğrencilerin potansiyelini gerçekleştirerek, amaca yönelik bir geleceğe giden yolu destekler.

Aradaki fark sonuçtur.

Western'de öğrencilerimize, başarılı kariyerlere götüren gerçek dünya becerilerini geliştirmek için gerekli profesyonel rehberlik ve destek verilir. Son derece kişiselleştirilmiş programlarımız, modern işyerinin taleplerini karşılamaya hazır, gelişmekte olan profesyoneller etrafında şekillenir.

Akademik başarı, uygulamalı araştırma fırsatları ve kapsayıcı öğrenci deneyiminden oluşan farklı kombinasyonumuz sayesinde, pazarın taleplerini daha iyi karşılayan bir eğitim sunuyoruz.

Akademik titizliğin hayranlık uyandıran macerayla buluştuğu yer.

Rocky Dağları'nın kalbinde yer alan Western Colorado Üniversitesi, öğrencilerin öğrenmesi ve uygulamalı deneyim kazanması için benzersiz fırsatlar sunan geniş bir açık hava araştırma laboratuvarı sunmaktadır. Profesörünüzle vaşağın izini sürmek, arkeolojik bir kazıya katılmak, kendi makinenizi yaratmak için robotik ekibine katılın veya Paul M. Rady School of Computer Science & Engineering'deki yepyeni laboratuvarları keşfetmek için dışarı çıkın. Daha yakından bakın ve Western'i bu kadar özel yapan şeyin ne olduğunu göreceksiniz.

Konumlar

  • Gunnison

    Western Way,1, 81231, Gunnison

    sorular