Keystone logo
University of Westminster

University of Westminster

University of Westminster

Tanıtım

University of Westminster Üniversitesi - Londra Enerjisine Sahip Küresel Bir Üniversite

 • Bireyselliğin teşvik edildiği, çeşitliliğin kutlandığı ve her şeyin mümkün olduğu bir üniversitede kendiniz olun .
 • Londra'nın merkezinde bulunan dört kampüsten üçü ile , destekleyici ve canlı bir topluluğun parçası olurken, gelecekteki kariyeriniz için pratik beceriler ve profesyonel uzmanlık kazanma fırsatı verilecektir. Destek ve istihdam edilebilirliğe odaklanan bir öğrenme ortamında uzman öğretim tesislerimizle uygulamalı olarak çalışın .
 • 1838'den beri her kökenden gelen öğrencilerin potansiyellerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyoruz. 160'tan fazla farklı ülkeden 19.000'den fazla öğrenciyle , Birleşik Krallık'taki en çeşitli üniversitelerden biri olmaktan gurur duyuyoruz .
 • İşverenler ve önde gelen işletmelerle olan yakın ilişkilerimiz, kalıcı bir küresel ağ oluşturmanıza ve kariyer beklentilerinizi artırmanıza yardımcı olacaktır. Ve dünyanın en iyi öğrenci şehirlerinden birinde öğrenci olarak tiyatrolardan müziğe, barlardan restoranlara ve spora kadar sayısız sosyal ve kültürel aktivitenin tadını çıkarabilirsiniz .

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

 • London

  University of Westminster 309 Regent Street , W1B 2HW, London

 • London

  Regent Street, 309, W1B 2HW, London

  sorular