Keystone logo
William Howard Taft University

William Howard Taft University

William Howard Taft University

Tanıtım

Taft Üniversite Sistemi

William Howard Taft University , onlarca yıldır dünyanın her yerindeki öğrencilere uzaktan eğitim yüksek lisans programları sunmaktadır. Şu anda Üniversite, işletme ve eğitim alanında ulusal olarak onaylanmış programlar sunmaktadır. William Howard Taft University , The Taft University System, Inc.'in bir eğitim bölümüdür.

Taft Üniversite Sistemi, olgun yetişkinlere ve profesyonellere otuz yılı aşkın süredir kaliteli bağımsız eğitim programları sunmaktadır. İlk sürekli eğitim programlarımızı 1976'da sertifikalı mali müşavirlere sunduğumuzda, üniversitenin yenilikçi yüksek lisans programları sunan, ülkedeki en saygın ulusal olarak akredite edilmiş uzaktan eğitim kurumlarından birine dönüşeceğini çok az kişi tahmin edebilirdi.

1976'da, bilgisayar destekli araştırmalar emekleme aşamasındaydı ve İnternet, Savunma Bakanlığı'ndaki birkaç kişi tarafından biliniyordu. İnternetin muazzam genişlemesi artık öğrencilerin neredeyse dünyanın her yerinden kaliteli öğrenim kaynaklarına erişmelerine olanak sağlıyor.

Konumlar

  • Lakewood

    South Wadsworth Boulevard,3333, 80227, Lakewood

    sorular