Keystone logo
Wilmington University College of Business

Wilmington University College of Business

Wilmington University College of Business

Tanıtım

Vizyon

Wilmington Üniversitesi İşletme Fakültesi, profesyonel bir fakülte, ilgili müfredat ve bireysel öğrenci desteği aracılığıyla iş uygulamalarında tüm yaşam boyu öğrenenlere fırsat sağlayan son derece saygın programlar sunacaktır.

Görev Entegrasyon Beyanı

Wilmington Üniversitesi İşletme Fakültesi, herkes için profesyonellik, saygı ve dürüstlük ile bireysel rehberlik ve desteğe odaklanan uygulayıcı temelli öğretim kadrosunu işletme öğrencilerine sağlayarak öğretimde mükemmelliğe kendini adamıştır. Müfredat, topluluk ihtiyaçları ve eğitim öğretim arasındaki bağlantıyı tanıyan temellere ve yeni ortaya çıkan iş uygulamalarına dayanmaktadır. İşletme Fakültesi, hem mezunlar hem de iş dünyası ile güçlü bağlar geliştirip sürdürerek çevik ve güncel kalır. Mezun olduktan sonra, öğrenciler bilgi, beceri ve sorunları çözme, işgücüne anlamlı katkılarda bulunma ve hem organizasyonlarına hem de genel olarak topluma hizmet etme konusunda kendilerine güvenerek göstereceklerdir.

Akreditasyon

İşletme Fakültesi, Uluslararası Üniversite İşletme Eğitimi Meclisi'nin (IACBE) kurumsal bir üyesidir ve tamamen akredite edilmiştir.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Wilmington Manor

    Wilmington Manor, Amerika Birleşik Devletleri

    programlar

    sorular