Keystone logo
Wilmington University College of Technology

Wilmington University College of Technology

Wilmington University College of Technology

Tanıtım

Misyon

College of Technology'nin misyonu, işbirliğini, katılımı, yeniliği ve kişisel gelişimi teşvik eden deneyimsel bir öğrenme ortamı sağlamaktır. Programlarımız, gerçek dünya deneyimlerini pratik uygulamalarla harmanlayarak, öğrencileri bilgi teknolojisi alanında birinci sınıf kariyer fırsatları ve ilerlemeye hazırlar.

genel bakış

Wilmington Üniversitesi Teknoloji Koleji programları, son teknoloji laboratuarlarda, sınıflarda ve stüdyolarda uygun bir teori ve uygulama dengesi kullanan kursları içerir. Programlarımızı animasyon ve 3D, bilgisayar bilimi, siber güvenlik, oyun geliştirme, bilgi teknolojisi alanları, fotoğrafçılık, video ve film prodüksiyonu veya web veya grafik tasarım alanlarında çalışmayı planlayan öğrenciler için geliştirdik. Tasarımla ilgili kariyerler, diğerlerinin yanı sıra oyun tasarımı ve geliştirme, 3D animasyon, pazarlama, fotoğrafçılık ve grafik tasarım alanlarını içerir. Video ve Film Prodüksiyon kariyerleri film, televizyon programları, video oyunları ve diğer birçok eğlence ortamını kapsar. Bilgisayar Bilimi derecesi, en son sistem geliştirme araçları ve programlama yazılımı ve yapay zeka ile kapsamlı teknik bilgi sağlar. Bilgi Teknolojileri ile ilgili kariyerler arasında proje lideri / yöneticisi, yazılım geliştiricisi, sistem analisti, veritabanı uzmanı, e-ticaret analisti, ağ uzmanı, siber güvenlik uzmanı, bilgi güvenliği analisti ve bilgi güvencesi ve bilgisayar adli tıp uzmanları bulunmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri Çalışma Bakanlığı istatistikleri, siber güvenliğe vurgu yaparak tüm sektör segmentlerinde Bilgi Teknolojisi uzmanlarına talep olduğunu bildiriyor.

Genel Amaç

Teknoloji Koleji programları tasarımı, bilgi sistemleri alanı, siber güvenlik, dijital medya ve video ve film prodüksiyon endüstrilerini çevreleyen çok çeşitli kariyer ihtiyaçlarına hitap eder. Bu mesleklerdeki faaliyet ve meslek çeşitliliği örgün eğitimin temelini oluşturur. Teknolojinin sürekli gelişimi, endüstri ile eşzamanlı bir müfredat gerektirir. Öğrencileri yetkin, rekabetçi, uyarlanabilir ve takımlar halinde iyi çalışabilmeye hazırlarken, programlarımız en son araçları ve kavramları içerir. Bu kişisel tasarım ve iletişim becerilerinin ve gelişmekte olan teknolojiler ve bilgi kaynaklarıyla ilişkili bilgi, beceri ve becerilerin önemi, tümü pratik, ellere tamamen entegre edilmiş "temel becerilere" vurgu yapılarak çeşitli programlara yansıtılır. ödevlerde.

Epsilon Pi Tau Onur Topluluğu / Delta Lambda Bölümü

Epsilon Pi Tau, teknoloji alanında önde gelen uluslararası onur kuruluşudur. 1929'da kurulan Epsilon Pi Tau, öğrencilerin teknoloji çalışmalarına ve teknoloji mesleklerine uygulayıcıların hazırlanmasına adanmış alanlardaki akademik mükemmelliğini takdir ediyor. Wilmington Üniversitesi'nin Delta Lambda Bölümü 2012'de oluşturuldu ve her sonbahar yarıyılında yıllık indüksiyon töreni yapılır.

Giriş töreni, üçüncü veya dördüncü sınıfta olan veya sertifikalarını tamamlamış olan Teknoloji Koleji öğrencilerinin akademik başarılarını takdir eder. Üyelik, sadece davetli, iyi durumda olan, minimum kredi gereksinimlerini karşılayan ve lisansüstü programlar için minimum 3.85 ve lisans programları için 3.5 not ortalaması olan öğrenciler içindir.

Epsilon Pi Tau'nun Delta Lambda Bölümü hakkında daha fazla bilgi için Teknoloji Koleji ile iletişime geçin.

Deneyimsel öğrenme

Deneyimsel Öğrenme Ofisi, deneyimsel öğrenmeye 360 derecelik bir yaklaşım benimser. Wilmington Üniversitesi'ne büyük miktarda mesleki deneyimle gelmiş ve Ön Öğrenim Kredisi (CPL) ile ödüllendirilmiş veya kredi için müfredatınıza yerleştirilmiş bir İşle Bütünleşik Öğrenme (WIL) fırsatına (Staj veya İşbirlikli Eğitim) katılmanız, Derecenizi tamamlamak için bir Pathway sağlıyoruz.

Konumlar

  • Wilmington Manor

    Wilmington Manor, Amerika Birleşik Devletleri

    sorular