Keystone logo
Winona State University

Winona State University

Winona State University

Tanıtım

Winona State University misyonu, hizmet verdiğimiz kişilerin ve toplulukların entelektüel, sosyal, kültürel ve ekonomik canlılığını artırmaktır.

Sanat ve bilimlerin gelenek ve değerlerine dayalı lisans programları ve özellikle Yukarı Ortabatı'nın ihtiyaçlarına cevap veren bir dizi lisansüstü ve profesyonel program sunuyoruz. Mezunlarımızı cömert bir şekilde hizmet etmeye, sorumlu bir şekilde liderlik etmeye ve işlerinin, yaşamlarının ve topluluklarının zorluklarına yaratıcı ve yaratıcı bir şekilde yanıt vermeye hazırlıyoruz.

Çarpıcı doğal ortamımızla tanınan WSU Winona kampüsü, pitoresk kayalıklarla Mississippi Nehri arasında yer almaktadır - yani kaya tırmanışı, kürek sörfü, yürüyüş, kano (ve daha fazlası) kampüse bir mil uzaklıktadır. Ek olarak, Winona şehri çok çeşitli sanat, müzik ve tiyatro olanaklarının yanı sıra müzeler, yerel butikler ve bolca festivallere ev sahipliği yapmaktadır.

WSU'nun ikinci kampüsü Minnesota'nın üçüncü büyük şehri olan Rochester'dadır. Şehir, endüstri, sanat ve kültür için dinamik, kentsel bir yuvadır ve 2016'da Livability.com tarafından Yaşanacak En İyi 100 Yer arasında 1 numaralı şehir seçilmiştir.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Winona

    West Mark Street,175, 55987, Winona

    sorular