Keystone logo
Wongu University

Wongu University

Wongu University

Tanıtım

WONGU ANLAMI

WonguStatue

Wongu (圓球) kelimenin tam anlamıyla bir "yuvarlak top" anlamına gelir. Doğada bulunan tüm öğeleri temsil eden ve içlerinde ve tüm insanlar arasında var olan uyumu göstermektedir. uzantısı, aynı zamanda yaşamın kökeni yanı sıra doğu tıbbının tohumları ifade eder. doğa ile olan her şeyin olduğu gibi, bir şifacı yolculuk hastalarının hayatları yanı sıra şifacı denge ve uyum sağlamak içerir. Wongu anlamı ile birleştiğinde, üç çevrelerinin Üniversitesi logosu geleneksel Sam Taegeuk (üç Taiji), cennet, insan ve toprak temsil eden bir Koreli sembolü temsil eder. logo nasıl üç hareket sunmak ve birlikte uyum içinde çalışmayı hedefler.

Wongu101

YER VE ÇEVRE

Tarihi Nevada

1973 yılında, Nevada Amerika Birleşik Devletleri'nde ilk devlet Doğu tıp uygulayıcıları için lisans vermeye başladı. Kaliforniya ve Doğu tıp okulları ile 20 diğer devletler arasında, Nevada yani Doğu tıp doktorları, lisanslı akupunktur itibaren seçkin OMDs tanıyan sadece üç ülke arasında biri olarak öne çıkıyor. Wongu, bu tarihi eyaletinde bulunan, geleneksel doğu tıbbının ilerlemesi bir lider olarak ortaya çıkacaktır.

Dünya Hub olarak Las Vegas

Las Vegas dünya çapında sergiler ve yıllık bazda tıp uzmanları için konferanslar dahil olmak üzere uluslararası sözleşmelere, çeşitli ev sahipliği, küresel cazibe yeridir. Bu havaalanına rahat mesafe ile uygulayıcıları ve araştırmacılar lider toplama için otel ve kongre merkezi sayısız seçenek sunar. Birlikte Wongu Üniversitesi topluluğunun Las Vegas ziyaretçiler ve sakinleri, karşılıklı olarak bu tür küresel meclisleri ve daha geniş bilgi değişimi ortaya çıkan fırsatlardan yararlanabilir. Böyle bol kaynaklara kolay erişim doğu tıbbının bir okul için bir ilk konum olarak bu şehri nitelendirir.

Wongu en Tesisleri

Wongu Üniversitesi 12.000 sq vardır. iki komşu binalarda ayakları hem didaktik ve klinik eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için. İki bina ferah sınıflar, idari ofisler, kütüphane, öğrenci ve öğretim üyesi lounge alanları, mutfak ve Wongu Sağlığı Merkezi ev. Tüm tesisler uygun 8620 ve 8630 S. Doğu Ave, Las Vegas, Nevada, 89123 üzerinde yer almaktadır; öğrenci ve öğretim kampüs seyahat etmek 110 otobüs hattı kullanmak için izin. Buna ek olarak, Wongu öğrencileri, öğretim üyeleri ve personel için yaklaşık 65 araçlık park yeri sağlar.

Oriental Medicine yapıları Wongu Üniversitesi yenilenmiş edilmiştir; ve özellikle de Wongu Sağlık Merkezi, Nevada tek öğretim topluluğu OM kliniği, güzel bir meditasyon odası, hasta salonu, bitkisel dispanseri, idari ve uygulayıcı ofisleri, stajyer salonu ve dokuz profesyonel tedavi odası bulunmaktadır. Derslikler tam beyaz panoları, grafikler, tepegöz ve ekranlar, anatomik modeller, ve diğer öğretim yardımcıları da dahil olmak üzere öğretim yardımcıları ile donatılmıştır. derslik tüm gösteri için masa, sandalye ve tedavi tablolar bulunmaktadır. uygulamalı sınıfları için kullanılan sınıf 10 tedavi tabloları ile donatılmıştır.

Konumlar

  • Las Vegas

    Wongu University of Oriental Medicine 8620 S. Eastern Ave.,, 89123, Las Vegas

programlar

sorular